Bir fabrikada iş için başvurduğunuz zaman, mülakat soruları hakkında bilgi verir misiniz?

iş başvurusu yaptım ve mülakat için çağırdılar. nasıl sorular sorulacak bilmiyorum, yardımcı olur musunuz? bu arada fabrika otomotiv üzerine

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben muhendisilik icin girmistim mulakata orda adam bana ing soruyodu salak ing benim kadar bile iyi degil hic yabancı ulkeye gitmemis kelimeleri yanlıs yerlestiriyodu :D ama ukalalık yapmayım dedim soylemedim sorularını yanıtladım genelde teknik konular ve deneyim hakıında ve vizyonunuz misyonunuz amacınız ve neden burda calısmak istediginiz gibi sorulardı :D

bide 3 yıl sonra kendinizi nerde gorunyonuz diye cins sorularda cıkıyo :D sallayıp bisi gec :D ama cok gereksiz bence :D isi bilen eleman alıcaklarına azimli ve yetistirilecek eleman alsalar daha ucuza gelir :D benim aldııgm para cidden cok hele bu yasta ogrenci isin sırf yabancı dilim ve akademik basarı ile mezun olucam diye onceden elinde tutma istegi var sirketlerin...

• bilmiyom ben ya ben o soruyo o sekilde cevaplamadım :D sacma bi soru gibi gelmisiti o zaman :D cunku benim kararlarım cok fazla degisiyo yurt dısına cıkma kararını bile 1 gunde alabilen biriyim :D

ama sirket yeterli gorurse zaten alıcaktır guzel bi cv ve hatrı sayılır refaransların varsa ve o referanslar senin hakkında iyi seyler soylemesi bile yeter :D benim refaranslarım birazda yuksek akademik basarısı olan kisilerdi oyle kolay kolay refarans olmayan kisiler :) ben oyle alınmısımdır :D

• peki kendinizi 3 yıl sonra nerde görüyorsunuz sorusuna şöyle cevap versem = kendimi üç yıl sonra işimin uzmanı olmuşum ve şuanki durumuma göre kendimi daha çok geliştirmişim ve saygınlığım ve kişiliğimden hiçbir şey kaybetmeden alanımda daha üst tabakalara ulaşma çabası içerisindeymişim gibi

Erkekler Ne Diyor 7

• kendine güvenini ölçerler ve bide ingilizce seviyen önemli onlar için

• Genelde mhendislik hariç mülakat yapılmaz kişisel bilgiler soruklarak rahatlık ölçülür verdiği cevaplardan zeka seviyesi anlaşılmaya çalışılır karakteristik sorular sorulur karakter envanteri çıkarılmaya çalışılır. otomativ olarak mülakattaysa emisyon güçleri motor hacimleri ve fizik soruları sorulur.

• İŞ BAŞVURULARINDA SORULAR DAN ZİYADE ŞUNLARA DIKKAT EDİYORUZ BAYANLARDA AŞIRIYA KAÇMAMIŞ MAKYAJ VE GIYIM KENDİNİ TAKTİM ETMESİ SIRITMA CİNSİNDE OLMAYAN HAFIF GULUMSEME VE RAHATLIK KARŞI TARAFA VERDİĞİ POZİTİF ENERJI KENDİNE GÜVEN EĞER O MESLEKDE DAHA ÖNCE ÇALIŞMIŞSA REVERANSLARI SİZE TAVSİYEMM ILK YAZDIKLARIMI UYGULAYIN DİĞER RAKİPLERİNİZDEN 5 ADIM ÖNDE OLURSUNUZ

• Önce kişiliğiniz ile ilgili deneme soruları olur. Bu sorulara dikkat et. Bunlar sizi tanımak için kalıp sorulardır.

Sonra iş alanı ile ilgili sorular sorulur muhtemelen.

• Hangi fabrika :)

• otomotiv

• Kişilik soruları sorarlar önemli olan dürüst olman ve tecrübeli olman fabrikanın işine yaraman.

• hiç tecrübem yok aama bunu bilgilerimde söledim torpilimde var tek sorun mülakat soruları

• Öğrenim durumunuz, bundan önceki iş hayatınız, boş zamanlarda neler yaptığınız, problem çözme beceriniz, insanlarla iletişiminiz vs vs.. gibi sorularla karşı karşıya kalırsınız.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...