Meslek lisesinde okuyorum ama ygs?

hiç bir şey bilmiyorum bu lise benim hayatımı kararttı hiç temelim yok çalış desenız içimden çalışmak bile gelmıyor seneye mezuna kalmayı dusunuyorum kazanamazsam barajı geçsem bıle ıstemedıgım bolumlere geçiş yapmak ıstemıyorum ıdealım yuksek psikoloji ıstıyorum

• temel liseye yazıl
    A seç
  • özel dersler al
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• bende geçen sene meslek lisesinden mezun oldum ygs barjını geçemedim fakat ygs 5 im yüksekti şansıma burslu kazanmıstım bir özeli yazarak ek tercihlerde (bu sene tekrar girecegim)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nerde ya bu çalışası gelen insanlar?

1|0
    0|0
    • zaten ygs yaklasıyor bu saaten sonra ne yapsam boşş

• Yanlıs dusunuyosun deneme uzerınden coK faydalı net artırabılırsın lutfen salma kendını

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• uzaktan yardım yapabilirim. Yapamadığın soruları vs anlatarak çözerek yardımcı olabilirim bende hazırlanıyorum derslerime güvenim var

0|0
    0|0
  • meslek lıseslı sorn degıl calısırsan basarırısın cekırge meslek mevzunuyum bnde ^_^

0|0
    0|0
    • anladım basarılar sana.

• meslek lısesı okudugun ıcın kazanamadın tabı kı.

• ılk sene ole oldu gemotrıyok matematık yok fızk bıyolojı hak getre bıde hıc calısmadım bnde bndede var tenbelık 11. sınıfta baslasam rahattm

• dershaneye git ucuncu sinifta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende meslek lısesıyım yazdan berı hazırlanıyorum yenı barajı asamaya basladım matematık hıc bılmıyorum ıplerı salma elınden gelenı yap eger olmazssa bıseyler ıcın cabaladımda olmadı dersın seneye cok daha ıyısını yapabılırsın meslek lısesıyız dıye soyutlanıyoruz kucuk goruluyoruz uzulme hıc

0|0
    0|0
Yükleniyor...