Popüler olmanın yolları nelerdir

Okullarda ,lise veya üniversite? Popüler olmanın yolları nelerdir ?

Güncellemeler:
Soru benden daha çok popüler oldu bu arada :D :P

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• spor etkinliklerine katılmış olacaksın gitar piyona gibi müzik aletleri çalacaksın tiyatrocu olacaksın şarkı söyleyeceksin

• Tiyatrocuyum ve güzel sanatlarda okuyorum zaten :)) çok sıradan yani bizim okul için :D

• Öncekileri Göster
    • zaten senin ne kadar yetenekli olduğunu görmüştür yetenekli birisin zaten burada önemli olan sana dönmesini sağlayacak etken onun sana olan aşkının yanında seni kalben sevmesi mantığınızın uyuşması gerek bunlar yoksa zor ne yapsan zor döner canım

• İnşallah ya :/

Erkekler Ne Diyor 18

• para araba,para araba,para araba

• ne kadar uğraşırsan uğraş popüğler olamayacaksın

• Popi yok bok için.

• cırtlak kişilikli olursan hele bir kız için motor olursan öyle bir populer olursun ki..Bence populer olma kendin ol..

• Ayyyy :D illa kaşlar olcam yani ? Yok bana göre değil ya. Ben eğlenceli ve sempati ,güzellik açısından popüler olmak istiyorum :/

• Öncekileri Göster
    • İçimde kahrolası bir insan sevgisi var kimseye kötülük gelsin istemem :D

• Aynen :D

• Başlarım popülerliğe ulen sen sadece kendin ol çevrende kimsen olmasın kendine yetmeyi öğren bırakda popülerlik sahte insanlarda kalsın

• Helal :D

• Sen boşver popiyi , islama yakışan şekilde biri ol . peygamberimizin davranışlarını ve ahlakını örnek al belki çevrende ozaman az kişi olur ama adam gibi adam olur benimki öyle unutma 2 tane 50 kuruşda 1 tl 10 tane 10 kuruşda 1 tl

• güzel/yakışıklı olmak olmasanda öyleymiş gibi davranmak.

• O zman kimse yemiyo :D

• Öncekileri Göster
    • geçer bu hevesler tatlım.ayrıca popi olmaktan çok derslerinle ilgilen.siz üni sınavına giriyomusunuz?

• Tabii

• tecrübe ile sabittir iletişim iletişim iletişim kesinlikle

• sportif veya kulturel faaliyetlerde bulunmak bir erkek için gitar basketbol vs bayan içinse orasını burasını gosteren kıyafetler maalesefki kafidir...ancak bana daha cok zeki bayanlar cekici gelmiştir.

• pop kek ye

• etekleri yukarı çek :D

• Herkese sıcak davran

• Zaten komik esprili eğlenceli ve sevilen birisiyim başka ne yapmalıyım ?

• Öncekileri Göster
    • Öf

• Oldu o zman :D

• üzülme :((

• Popüler olmanın çok yolu var, okulda en iyi öğrenci isen, en güzrl öğrenci isen, en garip öğrenci isen ve saire popülersin demek :)

• boş işler bunlar

• kendini ezdirmeyeckesn.

• Git okulun bahçesinde gömleğini yırt soyun. bütün okul seni tanır.

• iyimi olur peki

• Öncekileri Göster
    • Güzel ama nasıl tanındığınında önemli. terbiyeli güvenilir ve dürürstlüğün ilede ünlü olabilirsin. sen sen ol.

• Evet ama bunu nasıl anlayacaklar ki .

• herkesin bir popisi var kasma rahatla

• Kızsan kaşar olacan, erkeksen p1ç olacan, popüler olursun.

• Gerçekler :/

• Öncekileri Göster
    • Lisede olsaydı peki ?

• Onuda liseliler cevaplasın :d pek bilgim yok.

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...