• Sor
  • Bence

Çok acil paraya ihtiyacım var, bu parayı nereden bulabilirim?

bir yere yolculuk için yaklaşık 200 tl'ye ihtiyacım var ve cumartesiye kadar bu parayı toplamam gerek. hiç birikmişim yok nolur yardım edin parayı... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Böyle durumlarda dostlar belli olur.Ailenden isteyebilirsin.Kaldı ki bu siteye bunu yazacak kadar çaresiz olduğuna göre ailenin bu durumdan haberi yok.Çalışıyorsan iş yerinden avans alabilirsin.Yok çalışmıyorsan şunu kendine kabul ettir."HER ZAMAN İSTEDİĞİM OLAMAZ. BU YÜZDEN BU SEFERLİK BU YOLCUKTAN VAZGEÇMEYİLİM."en doğrusu bu olacaktır.

Erkekler Ne Diyor 18

• Hangilerini olduğunu bilmiyorum ama bazı bankalar mini kredi veriyor. İnternetten tel numaralarını öğrenip bir ara derim. 200 alıp tahminimce en fazla 230 olarak geri ödersin.

• Aramızda toplayalım. İnsanlık öldü mü? Herkes 5, 10 gönlünden ne koparsa.. bu kızı otobüse bindirelim. Yolda kalmışlara, yola çıkacaklara yardım etmek çok sevaptır. :)

• kusura bakma bacım ben vermem :D

• Cumartesi'ye kadar çok var, para da büyük para değil. Önce anne-baba yardımcı olur bu konuda, olmazsa samimi olduğun arkadaşlarından ödünç isteyebilirsin.

• evlere temizliğe git iyi para var

• sagdan soldan topla hiçmi çevren yok kızım

• acilparaihtiyacımbenim20000

• ne zaman geri ödemesi olacak peki ?

• nurdunyasi.com yardımlaşma sayfasında yardım talep formu far eğer sitede aktif üye iseniz başvuru formunu doldurarak başvuruyorsunuz . onlar sizi arastırıyorlar uygun görürlerse karsılıksız veriyorlar uygun gorulmesse yinede veriyorlar fakat borç olarak

• bende var ama floyd'a bira ısmalıcam

• eger bu parayi verebilecek bir arkadasin yada aileden birisi varsa bence önce hiç çekinmeden onlardan yardim iste olmaz dersende yanlis anlama ama bence en kolay yolu sahibelik yapman olur en kisa sürede ancak bu yöntemle bulabilirsin ve herhangi bir cinsel olaya karismadan kendine zarar vermeden sadece ayaklarini kullanarak yapabileceğin bence en iyi bu yine kendin bilirsin benim önerim bu düşün derim.

• benimde var :)))))

• ben böyle durumlarda annemin zulasını patlatırdım :D

• yok daha o kadar paraya ihtiyacım olmadı :))

• :)))

• arkdaşlarından temin et bence yada ailenden

• Acil ihtiyac diye bişi yokKendini kandırmacaya geçirme...Alacagın 200 Tl çok büyük para değil... Ödeme konusunda daha büyük sıkıntılara da düşübelirsin.. Gerek yokken fazla açılma..

• Sayısal loto oyna cumartesi çekiliyor çıkarsa of of

• Çok acilse eğer...Kredi Kartından nakit avans çekebilirsin..1 Ay içinde 30 TL fazlasını ödersin...Olmadı arkadaşlarından temin edebilşirsin geçici olarak...Ama sen sen ol Ayağını her zaman yorganına göre uzat bence...

• kredi kartım yok arkadaşlarımdan borç istemem gerek artık

• faizle borç bulabılırım.

• benim 4000 lira nakite ihtiyacım var senet felan imzalarım ayarlama sansın var mı

Kızlar Ne Diyor 6

• Yolculuğumu ertelerim 200lira için madara olmaya gerek yok.

• Ben de arıyorum bu aralar malesef

• en mantıklısı büyüğünden borç para istemen onlara geri ödersin olmadı arkadaş akraba 10-20 topla evden gizlice bişey satmaya falan kalkma değerinin hem çok altında satarsın hem de ailenden bile alsan hırsızlık hırsızlıktır.bir de tabi şu yolculuk işi gerçekten gerekli mi çekeceğim bu kadar sıkıntıya değer mi diye düşün. eğer biri için yapıyorsan yolculuğu o benim için aynı fedakarlığı yapar mıydı diye düşün.

• Arkadaş yardımı yetersiz kalırsa kitap ya da elektronik aletlerinden birkaçını gözden çıkar.

• kitaplarımı nerde satabilirim? 0 kitaplarım var.

• Banada bi 100TL lazım.. Ben napım avasıma 10 gün var..

• altının varsa sat.

• çok mantıklı bencede :))

Yükleniyor...