KOSGEB destekli iş kurmak istiyorum, bilgisi olan yardım edebilir mi?

merhaba arkadaslar. geçen haziran aylarında KOSGEB'in açtığı girişimci kurslarına katıldım ve ordan sertifika hakkına sahip oldum. KOSGEB desteği ile iş kurmak istiyorum. sektör gıda. bilgisi olan nasıl yaparım biraz destek olursa sevinirim. sayfalar dolusu tüzük veya içtihat linkleri atmayın lütfen konunun özünü bi anlatın. teşekkür ederim şimdiden. sorularım sudur. proje nasıl hazırlanır. hibe ne kadar veriliyor ne kadar alınır. ayrıca ekstra kredi alabilme koşulları nedir bilmek istiyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 2

• kosgebe danış burada bilen çıkacagını sanmıyorum..bende düşünmüştüm ama kursa katılmadım..küçük işletme içindi 28 000 falandı galiba ..ama türkiye genelinde 90-100 kişiye veriliyor demişlerdi..bende nereden beni seçecekler torpillileri alır dedim hiç bulaşmadım..

• Burda cevap alabilirmisin bilmiyorum. Tarım ve Hayvancılıkta ciddi teşvik primi veriliyor. Besicilik yapıcaksan diyelim 250 inek alıcaksın 6 yıl ödemesiz kredi veriyor.Ama bunları hayata geçirebilmek için çok çok ikna edici bir proje sınman lazım.Bir avukat veya danışman bulabilirsen sana gerçek anlamda yardımcı olur.

Yükleniyor...