Okuyorum, hem okuyup hem de para kazanmak istiyorum. Bana öneride bulunabilir misiniz?

Gizli Üye
Herkese merhaba;

Hem okuyup hem para kaznmak istiyorum.Haftada 3 gün full boşum.Cuma da dersim öğlene kadar.Aslında yoklama sorunu yok ama bir hoca işi bozuyor sadece yoklama alıyor.Yoklama almasa yurtta durmayacağım eve gideceğim fakat işte gıcık hoca yoklama alıyor.Yurtta kalmak istemiyorum.Eve çıkmak istiyorum fakat tek kişi kalamam yani o kadar maddi imkanım yok.İki kişi,üç kişi kalsan da başka türlü problemler olacak.Evde kalmam için çalışıp para kazanmam lazım.Bana öneride bulunabilir misiniz?
Okuyorum, hem okuyup hem de para kazanmak istiyorum. Bana öneride bulunabilir misiniz?