Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Ince ve bilekli bacaklar...

55 kıloyum ve boyum kısa olduğu için bacaklarım tabuk butu gibi. hem ince ve kemikli hemde hafif kaslı bacaklara nasıl sahip olabilirim?

Güncellemeler:
kısa boylu oldugum ıcın bacaklarım bıraz tombul uzun ve kaslı bacaklara nasıl sahıp olabılırım?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• ip atlamak = Basen ve kalça bölgesini en iyi çalıştıran yağ yakma (cardio) egzersizlerden biridir .

Squat hareketi = Basen ve kalça bölgesini en iyi çalıştıran inceltme egzersizlerinden biridr .

Bu ikisini yapsan yeterli ama ben ip atlamamda koşarım veya yürürüm diyorsan deiştirebilirsin .

1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• en azından ip atla

0|0
  • ne sorduğunu anlayamadım ? bacaklarının incemi olmasını istiyon kalın mı?

0|0
  • kilon çok az şikayeti anlamadım ?

0|0
    • kısa boylu oldugum ıcın bacaklarım bıraz tombul uzun ve kaslı bacaklara nasıl sahıp olabılırım?

• daha hoş görünürsünüz bence

• boyun uzarsa uzun bacak sahibi olursun :) .. Ancak onları eritmenin yolu koşmak spor yapmak hep ayaklarını çalıştır sürekli hareket etsin .. bu arada selülit yoktur inşallah genelde her türk kıznda var :S

0|0
    • çok şükür ki selülit yok

• selülit yoksa bence süpersin hiç bozma çünkü erkekler veya karşı cins diyelim dolgun bacakları çok sever unutma bunu :) benide ekle istersen resim at bakim ben sana söylim neler olması gerektiğini bende sporcuyum

• laa şükret şükret :D

0|0
  • spor spor spor spor spor spor spor spor spor spor spor

0|0
  • spor yap ve bacak egzersizi yap

0|0
  • g*tten bacak vakası!

0|0
  • tavuk butu derken dizden yukarsı kalın, dizden aşağısı ince mi ? o sahip olmak istediğin bacak içinde bacak çalıştırman lazım oyyyhş

0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Uzun bacak avantaj gibi düşünme aslında dezavantaj kendimden örnek veriyim sana :D pantolon almaya gidiyorum her neyse arkadaşımın ayak bileğinin altına gelen pantolon benim bileklerimin üzerinde bu yüzden ya tadilat yaptırmak zorunda kalıyorum ya da 1-2 beden büyük alıyorum bu sefer belim ince diye belimden düşüyo hep kemer takıyorum .s of çok çileli kuzum ya :D

1|0
    • evet o yanıda kotu tabı :d

• benden sana tavsiye kaslı bacak pek isteme hele voleybol oynama benim voleybol oynayan kız arkadaşlarımı bir görsen bacakları messi gibi .S:D

• Spor yap, koş

1|0
  • fitness yap ve sadece o bölgeye çalış.

0|0
  • ip atlayarak,koşarak sahip olabilirsin

0|0
Yükleniyor...