Ince ve bilekli bacaklar...

55 kıloyum ve boyum kısa olduğu için bacaklarım tabuk butu gibi. hem ince ve kemikli hemde hafif kaslı bacaklara nasıl sahip olabilirim?

Güncellemeler:
kısa boylu oldugum ıcın bacaklarım bıraz tombul uzun ve kaslı bacaklara nasıl sahıp olabılırım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ip atlamak = Basen ve kalça bölgesini en iyi çalıştıran yağ yakma (cardio) egzersizlerden biridir .Squat hareketi = Basen ve kalça bölgesini en iyi çalıştıran inceltme egzersizlerinden biridr .Bu ikisini yapsan yeterli ama ben ip atlamamda koşarım veya yürürüm diyorsan deiştirebilirsin .

Erkekler Ne Diyor 9

• ne sorduğunu anlayamadım ? bacaklarının incemi olmasını istiyon kalın mı?

• en azından ip atla

• laa şükret şükret :D

• boyun uzarsa uzun bacak sahibi olursun :) .. Ancak onları eritmenin yolu koşmak spor yapmak hep ayaklarını çalıştır sürekli hareket etsin .. bu arada selülit yoktur inşallah genelde her türk kıznda var :S

• selülit yoksa bence süpersin hiç bozma çünkü erkekler veya karşı cins diyelim dolgun bacakları çok sever unutma bunu :) benide ekle istersen resim at bakim ben sana söylim neler olması gerektiğini bende sporcuyum

• çok şükür ki selülit yok

• spor yap ve bacak egzersizi yap

• g*tten bacak vakası!

• tavuk butu derken dizden yukarsı kalın, dizden aşağısı ince mi ? o sahip olmak istediğin bacak içinde bacak çalıştırman lazım oyyyhş

• kilon çok az şikayeti anlamadım ?

• daha hoş görünürsünüz bence

• kısa boylu oldugum ıcın bacaklarım bıraz tombul uzun ve kaslı bacaklara nasıl sahıp olabılırım?

• spor spor spor spor spor spor spor spor spor spor spor

Kızlar Ne Diyor 4

• ip atlayarak,koşarak sahip olabilirsin

• fitness yap ve sadece o bölgeye çalış.

• Uzun bacak avantaj gibi düşünme aslında dezavantaj kendimden örnek veriyim sana :D pantolon almaya gidiyorum her neyse arkadaşımın ayak bileğinin altına gelen pantolon benim bileklerimin üzerinde bu yüzden ya tadilat yaptırmak zorunda kalıyorum ya da 1-2 beden büyük alıyorum bu sefer belim ince diye belimden düşüyo hep kemer takıyorum .s of çok çileli kuzum ya :D

• benden sana tavsiye kaslı bacak pek isteme hele voleybol oynama benim voleybol oynayan kız arkadaşlarımı bir görsen bacakları messi gibi .S:D

• evet o yanıda kotu tabı :d

• Spor yap, koş

Yükleniyor...