• Sor
  • Bence

En kolay nasil intahar edebilirim. olmek istiyorum

Evet olmek istiyorum ya. Bu hayat bana hic gulmedi 25 yasindayim hayattan biktim. Cok gunahlar isledim. Birini sevdim ailem ayirdi dul diye. Kizligim gitti. Ailemle mutsuzum okuldan universiteden biktim basarili olamiyorum benden 2 yas kucuk kizkardesim su an 2inci cocuguna hamile kiskaniyorum o mutlu herkee mutlu ama ben degilim. Basarisiz hissediyorum kendimi birini deli gibi sevdim kizligimi bile verdim ailem ayirdi oda yani ex nisanlim arayi duzeltmek icin caba gostermedi. Evet neden yasiyorumki. Evimiz daginik annem temiz bir kadin dgil temizligi hep ben yapiyorum evdeki tum kagit islerini ben yapiyorum almanyadayim cunku ailem almanca bilmiyor ama artik biktim bende sicak yuvam olsun sevdigim kidi yanimda olsun kendim ozgurce yasamak isterdim ailem icin bir fazlaligim artik nasil en kolay olebilirim ciddiyim ya yardim edin napiyim berbat bir hayatim bar ya

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• herşey düzeltilebilir ama biriyle birlikte olman senin tüm özelliğini namusunu ve kişiliğini bitirmiştir. söylenecek söz yok . haksızlara acımak haklılara en büyük günah olur ..

• Ben acinacak durumda degilim demi cunku kendim ettim kendim buldun diyorsun cok haklidin dqgol

• Öncekileri Göster
    • Nasil geri alabilirimki bilmiyorum en iyi cevabi

• kalsın ozaman . iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 19

• Silah bulamam kendimide asamam cunku kalin ip yok hap varmi bildigin ya da igne gibi biseyler lutfen soyle

• saçmalama! hiçbir şey hayatından önemli olamaz...

• " Kızlığımı bile verdim." iyi bir halt etmiş gibi, sanki çok büyük bir fedakarlık yapmış gibi bir hava var ortada. Kendini kaybetmişsin. Üst komşundan 2 dk'liğine pencerelerini rica et atla. Kısa yoldan bir de arabanın geçmesine özen göster.

• Asla iyi bir halt etmedigim icin yazdim anlayin. Ama ust komdu yok araba fikri olmaz otoband belki sagol tavsiyen icin

• E biraz acı çekerek öl, hani işin kurtulma çabasındasın ya, belki günahlarına kefaret olur. Bu arada soruyla bayağı ilgi toplamışsın. Günün sorusu felan seçilmedi mi hala :)

• Gec dalgani sen iki gun sonra kazatede gorursun beni ama turkiyede yayinlanmas almanyadayim ilgi toplamak oylemi sen mutlu ol hayatinda ya

• yaşamak gerçekten güzel. buna karar verdiysen tabi. hayatta bir mücadelen varsa güzel senin mücadelende mutlu olmak olsun.

• Hic bir mucadelem falan yok hayattan beklentim yokki

• Öncekileri Göster
    • Iki sefer evden kactim zina ettim yuva bozdum ne icin sonunda huzun keder icin bukadar gunah isledim iste hatalarimin bir kismi ben yasamayi haketmiyorum ya

• herkes günah işler, hata yapar önemli olan bunu telafi etmek değilmidir. gereken de doğru olan da bu değilmidir. insanlara baksana etrafında var mıtemiz olan. sen temiz olabilirsin. ilerisi geçmişden daha önemlidir.

• yüksekten atla hiç acı hissetmezsin ben denemedim şayet ama araştırdım öyleymiş saniyesinde gidiyomuşsun başarılar

• elin kolun bacağın tutuyorsa ve bedenselleştirme takıntıların (hastalık hastalığı v.b.) yoksa özgür olmaMAn için hiçbir sebep yok. gelip geçici alışık olmadığın durumlar yüzünden şuanda yıpranma süreci yaşıyorsun. bunlar gelir geçer. sadece bilişsel süreç içindeki rahatsızlıklar, insanın çoğu zaman kendisini dinlemesiyle geçecektir. sadece zamana ihtiyacın var...

• bu sayfaya nerden nasıl geldim bilmiyorum ama yazdıklarını okudum, kendimce bir cevap verme gereksinimi duydum.Anne baba abi abla kardeş olmamasından daha kötü birşey varsa oda yanında olmamasıdır.Burada devreye arkadaş hatta ondan öte dost geliyor.Çünkü öyle dostlar var ki ailenden daha yakın olabiliyorsun.En yakın kız arkadaşıma en yakın erkek arkadaşımı ayarladım söz yüzüklerini ben kestim.Mutluydular da hani fakat bir gün ayrıldılar.Çocuk kıza adilik yaptı evlenecez iddiasıyla birlikte oldular fakat sonradan ayrıldılar.Kız arkadaşım haliyle depresyona girdi yapmadığı şey kalmadı bileklerini kesti, ilaç içti, domestos içti, fakat her seferinde bu intihar girişimlerini engelledim.Sürekli yanında oldum destekledim belki 2 sene evden çıkmadı gecesi gündüzü birbirine girdi uykusuzluk, iştahsızlık halsizlik..resmen dibi gördü.ben her seferinde destek oldum ona neden mi? Çünkü birisiyle birlikte olmak kızlığını vermek hayatın sonu değil.Hiç bir insan hiç bir insanı sevdiği için yaptığı şeylerle yargılamaya hakkı yok ve bence senin yaşadıkların kolay değil karşına çıkan insana dürüstlüğünle davrandığında bu yaşadıklarının sorun olmayacağını da anlayacaktır.Kız arkadaşıma mı noldu? Atlattı tabi bu durumu, ama bileğinde kesik, yüreğinde yara halen var buna çare yok bunu böyle kabul etmek gerekir.Arkadaşımın anne babası ayrılar, pek aile birliği yok o yüzden onun yanında olmadılar hiç fakat o süre boyunca illa ki kızlarıyla ilgili bir durum olduğunu anlamışlardır belkide ne olursa olsun evlatları, şimdi kız arkadaşım bir işe girdi çalışıyor kendi geçimini sağlıyor ailesi artık 26 yaşına gelmiş kızına hiç bir konuda baskı yapamıyor, çünkü doğurmak büyütmekle yetmiyor bu iş.Belki en mutlu insan değil amaa, hayat geçiyor bir şekilde ve hayatın ne getireceğini asla bilemezsin.Kimsenin hayatı dört dörtlük değil be kızım, doğru insanlarla doğru dürüst arkadaşlık kurmaya bak.hayatın getireceklerine gösterdiği işaretlere dikkat et yolun açık olsun saygılar

• bana ulaş.

• içimizi karartın la bu ne hal yüksek bir yerden atla ama önce iyi bir içki kuru çek ondan sonra ayık kafayla atmala günah olmasa varya ben çoktan yapmıştım...dünyanın en şanjsız şanslı adamı gibi kaderin varmış... link

• Zanax iyidir. Yani ben oyle dusunuyorum. Kendim icin baya bir dusunup zanaxtq karar kilmistim. Kafa guzel giderim. Bu arada senin yas genc daha acele eden ecele giden. Bu atasozu uydu mu bu duruma bilemedim ama yas 25 daha hayatin basindasin.

• Hayir hayatimin sonuna geldim bitecek bu is

• Mal mal konusma ya. O durumdan baska turlu kurtulus yollarin da var.

• bence sabret elbette bırı sana asık olcak ve senı bu hayattan krtarcak

• İntihar sırasındaki azap cehenem azabı gibidir o ölüm anı hayata çekilebilcek en büyük acıdır o hissiyatın beraberinde lütfen yaşayım ne olursa olsun die söylenirsin ama geri dönüşün olmaz azrail en büyük düşmanının görümüne girer. Cehenem azabından çıkamassın . Allah ölmeyi istemeyin diye buyurmuştur intihar zaten haram ve cehennem yoludur. Bi şey için ölüceksen vatan,islam için ölüceksin yoksa sırattan düşeceksin.

• Yanlis oldu begenecektim bu cevabini ama yanlislikla eksi 1 oldu pardon neyi dpgru becerebildimki sanki ozur diliyorum

• Öncekileri Göster
    • Haklisin bu cevap superdi seytan sevinir demi onu cok sevindirdim zaten uzmem lazim salagim ben ya eski sevgilim beni cok sevfigini herseyden cok asigim derdi zoru girunce kacti yikyi beni ortada birakti en cok uzuntum pismanligim bu

• Mevlana hazretleri buyurdu ; ah adem oğlu bırak sevgilin varsın gitsin , gerçek sevgili edebiken

• Kimse sana nasıl kendi öldürebileceğin ile ilgili taktik vermez.Ayrıca hiç bir şey canını kıymaya değmez. Hayatından mutlu değilsen oturur radikal kararlar verirsin. Ailenle mutlu değilsen yollarını ayırırsın part time bir iş bulup birinin yanına yerleşebilirsin. vs vs

• Ailem izin vermez cok aci cekiyorum hayatim sonuk herkez mutlu ben degilim biktim ya hatalarim buyuk ama kendim sectim pisman olsam ne faydaki 24 yasinda kizligim evlenmeden gitti ailem kabul etmefi hice saydi namusumu

• link :))

• Yok acisiz olum olsun istiyorum nasil olsa cehennemde bolca aci cekecem

• vah vah... emin ol sitede ki herkes şuan kanyaklarını şömine başında yudumlayıp (şömine yanmıyor ama) sorunu okuyup çok güzel böyle melek gibi karısına anlatıyordur senin sorununu... karısı da küçük çocuklarına kuru üzümlü kek yaparken sana cevap yetiştiriyordur... şaşırmışlardır belki ha ne dersin ? a.q ben ölmediysem kimse ölemez bu durumda :) kızlık zarın gitmiş millet her gün ruhunu patlat zarını onarmaya çalışıyorr kendine gel

• Haklisin iste bak sende diyorsun herkez karisina cocuguyla ben ise yanliz zavalli hatalari olan ailesinin gozunde bir hic olan mutduzum

• Öncekileri Göster
    • Bizde para varda neoluyor isyedigimi alamaiyorum annem para manyagi gibi 3 tane evimiz var benim huzurum yok ya ama hatalarim buyuk ben hakkettim bu yasami. Ayri yasayan bir erkege asik oldum karisindan bosandi ama oda cok asik oldu bana karisiyla hic mutlu degildi irademe hakim olamadim ben olumu hakkettim ona birsey olmadi eski.nisanlima oh keyfi yerindedir olan bana oldu kim alirki beni bir yuva kurmak hakkim dgilmis gelinlik giymekte oyle

• kurmuşsun sen kurmalı saatini tik-tak işliyosun ya ben ne diyorum sen ne diyosun. peki öl o zaman ne diyim.

• saçmalama be ne ölmesi ! zoru görünce saçma salak düşüncelere kapılma ! dik durmayı denesene pes etmek yerine ! sakın öyle intihar etmek gibi şeyler duymayayım öldürürüm seni

• Bunları buraya yazmanı sağlayan bir aklın var.Diğerlerinden neyin eksik ki?Geçmişi unut geleceğe bak.3 günlük dünya yarın var olaccağın kesin bile değil.Daha gençsin sadece düşün.Düşün ve başar kitabını öneririm onu mtulaka okukötü şeyler yaşamışsın.Hangimiz yaşamadı ki.Ama intihar etmek veya kendini öldürmek gibi şeyler üşengeçliktir.Ne varki dünyayı cennet yapamadık tarih boyunca ve bundan ötürü dünya zorlu ve mücadeleli bir yer.Mücadele etme oranın yaşama hakkına eşittir.Mücadele et.Herkes kötü şeyler yaşar.Tembel olma

• sen iyiniyetlisin. kafası koparılması gereken o kadar insan var ki.. ve sırada ben varım, önce ben sıkacam kafama... bu aralar çoğaldı nedense.. sakın intihar falan etme sen.. sakın..

• Ben cok buyuk hatalar gunahlar isledim ve mutlu olamiyirum ya. Bu hatalarin sebebi eski nisanlim imkansizdi askimiz beni asik etti kendide asik olsu ama sahip cikmadi ailemden cok dayak yedim deynek sopalarina kadar 25 yasindayim yasitlarim evli mutlu ben ise hayattan bezdim ya

• Öncekileri Göster
    • Ozelden anlatsana son gelen naptiki cokmu sevdim terkmi etti sonta

• pek özel taraftarı değilim..

Kızlar Ne Diyor 8

• sevdiğinden her ayrılan ölse, veya ailesi ilgilenmeyen, dünyada adam kalmazdı. kocaman kızsın çalış kazan evini ayır önce. kendi hayatına bak.

• Calisiyorum okuyorumda ama gerektigi icin. Benim istedigim kendi yuvam olsun sevdigim asik oldugum tosunumunla olmasini isterdim olmadi sahip cikmadi bana yeterince ortada birakti. Okuldanda biktim odev yapmak istemiyorum usandim hayat cok zor benim icin

• bizde okuyoruz gtümden ter damlıyor. bırak bu sürünür durumları.

• sabret! allahin verdigi cani allah alir sakin oyle bir sacmalik yapma herseyi daha berbat duruma getirirsin. Ölünce kurtilacagini mi saniyosun?

• Aci cekiyorum cok gunahkarim mutsuzum ya. Bu ask beni cok gunahkar etti nefsime yenildim ben namazinda abdestindeydim simdi bir senedir belkide kuran okumadim hic icmem denen olkolu ictim. Sevdigim adqm imkansizdi sonra nisanlandik dini nikah bile oldu ailem kabul etmedi ayirdi bende kacamafim ona oda borakti daha birsuru sey yaof

• Ölmek çözüm değil ki..

• kopuk birazdan gelir çok yaratıcı intihar fikirleri oluyor onun.tavsiyem bilek kesmek. hiç yapmadım biraz melankolik bir havası olsa da en acısızı heralde.

• Sagol

• silahı başına daya ve çek tetiği. en acısızı olur diye tahmin ediyorum. kolay gelsin. selam söyle. güle güle.

• Sagol onerilerin icin ama silah bulamam yinede cok sagol

• tavssiye olarak asit ve fare ilacı var uyurken ölüyosun uyarı olarak bu yasadıgım kötü hayatın en az yüz kat kötüsünü öbür dünyada yasıcaksın intihar ettiğin için iyi düşün bence. baska bir tavsiye evlenme programına cık bence ciddiyim.

• Dalgami geciyorsun sen be ben sevdigim adzmla esimle evlenememisim.evlenme programina neden cikiyim ya.

• kafa dagıtmak için belki hayatının adamıyla tanısıcan hem uzaklaşmışta olursun ölümü falan unutursun

• kendine karşı bu kadar acımasız olma hayatta herşey tozpembe değil bende zorluklar yaşıyorum bazen neden yaşıyorum dediğim oluyor ama intihar etmeyi hiç düşünmedim çünkü öldüğünde ne olacağımı bilmiyorum ahirette bakalım seni daha iyi bir hayat mı bekliyor ölmek demek kurtulmak demek değilki insanız bu dünyada hiçbirimiz mükemmel değiliz Peygamberlerin bile ufak tefek hataları vardır sende hata etmişsin evlenmeden cinsellik yaşamışsın tamam bu yanlış ama dünyanın sonu demek değil burada önemli olan senin hatanı anlamış olman tövbe edip aynı hataya tekrar düşmemen kız kardeşin evlenmiş ve çocuk sahibi oldu mutlu diye kıskanacağına onun adına mutlu olmayı bilmelisin bu kıskançlık huyunu düzeltmeye bak derim çünkü bu şekilde hayatı kendine zehir edersin

• Artik herkezi kiskaniyorum mutlu olanlari neden ben olamiyorum ya neden neden. Ozgurlugum yok eski.nisanlim sahip cikmadi kandirdi beni hep kacmamami idtedi ona aileme saygisizca davrandi annem cok dovu beni assagiladilar toplum baskisi okuldan biktim bu hayatmi ya

• Öncekileri Göster
    • Ailem biliyor iste buna ragmen kabul etmediler sagol tavsiyelerin ivin iste cok asigim baglanmisim evet siddet biraz kullanirdi kufurude vardi kizdiginda beni kizdirma sende derdi nrbiliyim yanlisti zaten bastan beri hataydi onunla bu iliskim

• önemli değil inşallah bunları atlatıp mutlu olursun

• Manyakmisin sen? Nasil bir soru bu?bu hayat gulmemis sana anldikda intihar etmekle asil gercek hayatini mahf ediceksin, ebediii olarak cehennem degermi sence? Mucadeleci ol biraz kendine gel kiz ol birazda yuzune bakan olsun, boyle olan kiza kim baksin.

• Bakmasin kimse eaten. O profildeki fahriye evcene cok benziyorum inan ama guzellik ne faydaki insqnin kaderi yoksa. En cok kizligimin gittigine uzuluyorum ve daha cok sey var. Hatalarim buyuk benim yemedigim hakaret dayak kalmadi olmadik birini sevdim.diye ailemle hic huzur yok zaten

• Jaaa tamamm zor zamanlar yasamissin ama butun bunlar olumlemi biticek saniyorsun? yani aksine burda yedigin butun haltlari burnundan fitil fitil getirecekler, akilli ol biraz inat et mucadele et ve kendine guzel bir hayat kur, guzelikle alakasi yok zaten her insanin eksik bir yoni vardir, guzeligin olsa mutlulugun huzurun yok aksi olsa cirkinlik var. Onemli olan kisiliginin saglam olmasii mucadeleci olmak hayatta. Pis bir herif yuzunden hayatinami son vericeksin? O ise senin icin kilini kibirdatmam

Yükleniyor...