Çalıştığım iş yerinde mutsuzum hemde çok hiç alışamadım çıkmak istiyorum bakar mısınız?

Gizli Üye
Ben üniversite mezunuyum iş bulamıyorum diye fabrikaya girdim ilaç fabrikasi girmez olaydım çok lanet biryer ya hiç güzel değil 1 ay olacak daha resmen hatalarımı sayıyorlar hatam 4 olmuş 5. de ne olur bilmem vs vs dediler ben buraya tanıdık vasıtası ile girdim haftasonu tatili var maaşı da 1.600 bu şartları iyi ama benim kafam hiç rahat değil hiç mutlu değilim acaba bugün nr hata yapıcam mantığı ile gidiyorum hergün işe ne yapmam lazım bilmiyorum yardım eder misiniz
Çalıştığım iş yerinde mutsuzum hemde çok hiç alışamadım çıkmak istiyorum bakar mısınız?