İşe giriş te istenen belgeler arasinda sağlık raporu (Ağır işler için) yazıyor bu ne anlama geliyor?

Tartefille
İşe giriş te istenen belgeler arasinda sağlık raporu (Ağır işler için) yazıyor bu ne anlama geliyor?
4 numaralı belge için soruyorum. İşe giriş te istenen belgeler arasinda sağlık raporu (Ağır işler için) yazıyor bu ne anlama geliyor?

İşe giriş te istenen belgeler arasinda sağlık raporu (Ağır işler için) yazıyor bu ne anlama geliyor?