• Sor
  • Bence

Sürekli uyku durumu ve bitkinlik var. Hangi doktora çıkmalıyım?

Sürekli olarak uyku durumu var. Sanki çok az uyuyormuşum gibi. Hep bir bitkinlik hali, hep bir halsizlik. Nedir bu? Biraz ders çalışayım diyorum, 10 dk sonra esniyorum. Ama film izlemeye kalksam, tv seyredecek olsam, bu durum yok. Her şeye rağmen, dediğim gibi sürekli bir halsizlik var üzerimde. Resmen evde ders çalışamıyorum lan. Salak gibi boş boş yatıyorum öyle yatakta. Uyumaya kalksam, hadi uykumu alayım desem, uyuyamıyorum zaten. Siz yaşıyor musunuz bunu? Gerçekten sinir bozucu durum. Doktora gitmeyi düşünüyorum, hangi doktora çıkmalıyım?

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• bahar depresyonu anacım :)

• Benim için sürekli olan bir durum bu, hava değişikliği ile ilgili değil.

• Öncekileri Göster
    • Mantıklı. Teşekkürler. (:

• rica ederimmmm :)

Kızlar Ne Diyor 5

• havalardan ya

• Havalardan olduğunu zannetmiyorum. (:
      Sürekli olarak bitkinlik halini yaşıyorum.

• bi duş al abdestlen kendine gelirsin :P

• Paket yap gönder de güleyim bacım.

• suyun uyandırıcı etkisi vardır, pakette başka bişe gönderdim de görünce gülermisin onu bilemem :)

• He.

• havalardan oluyor :)

• Benim için sürekli olan bir durum bu, hava değişikliği ile ilgili değil.

• o arada banada oluyo ya çok berbat bişey

• Her zaman olmuyor yani?

• evet herzaman olmuyor genelde cumartesi pazar öyle hafta içi okuldan dolayı erkenciyiz ya ondan galiba

• Benim de hafta içi dershanem var, erken kalkıyorum. Çok geç bitmiyor ama. Eve geliyorum mal gibiyim. Uykum var. Uyumaya kalksam uyuyabiliyor muyum? Hayır.

• bende cok oluyor. bir gün erken uyuyorum. sonra birkac gün uyuyamıyorum. öyle delimserek bir hal içindeyim.

• Öğrenci misin?

• Öncekileri Göster
    • Evet, benim de sürekli düzensizlik durumu var. Dayanamadığım için akşam uyuyorum. Akşam uyuduğum için geç yatmak zorunda kalıyorum. Ama sabah erken kalkmam gerekiyor dersim var. Mecbur kalkıyorum. Erken kalktığım için uykum oluyor falan. Anlayacağın böyle bomb.ok devam ediyor.

• yapmamak lazım da iste...gel de kendine anlat.

bir de cok düsünüyorum. ne yapacagım ne edecegim...kafayı yemis deli gibiyim. ömrümün iki senesini yediler resmen. hala ortada bir sey yok.

Erkekler Ne Diyor 1

• seninki biraz psikolojik gibi görünüyor

• Farkındayım. Ders çalışmaya karşı koşullanmışım ben. :D
      Ama diyorum ya, uyku hali de sürekli olarak var olan bir şey.

• nick iyiymiş bu arada

• Sana katılıyorum. [:

Yükleniyor...