Ajanstan kabul edildim tam olarak başvuru yapmalı mıyım?

Birkaç arkadaşımın ısrarı üzerine ve dalga amaçlı resimlerimden bazılarını bir ajansa gönderdik. Bugün e-mail adresime ajanstan cevap geldi. Resimlerim beğenilmiş ama iki hafta başvuru süresi verdiler. Başvuru yapsam sizce ne olur? Ya da ajansa kayıtlı olmak kötü mü karşılanır insanlar tarafından ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bunu ailene danışman gerekiyor onların düşünceleri önemli .Ajansa kayıtlı olmak kötü bir şey değil , bir projeye dahil olmanı istediklerinde sana danışıyorlar kafana yatıyor ise kabul ediyorsun .Giyim markalarının kataloglarında görebiliriz seni . Çetinkaya v.b :)

• Öncelikle ailemin başvuru yaptığımdan haberi var.Annemin kabul edildiğimdende haberi var.Sadece babamın sonuçtan haberi yok ama olacak bu akşam :) Aslında oyunculuk kariyerim olsa böyle reklam çekimleri falan isterdim ama katolog falanda fena fikir değil hani :)

• Öncekileri Göster
    • Rica ederim her şey gönlünce olsun .

• Seninde :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben de ajanslara kayıtlıyım , bu konuda yardımcı olurum her türlü sorularına karşı.. Bir çok görüşmeye gidip reklamlarda oynadım. Kimse tarafından kötü karşılanmaz , bence bir dene şansını derim. Ama sakın unutma seçildin beğenildin diye reklamlarda dizilerde ooo hemen oynayacağım diye bir şey yok. Hatta gidince şoke bile olabilirsin , bu muydu şimdi yani ? Diyebilirsin ki ben ilk başlarda demiştim.. Reklam görüşmelerine gidip , eline kağıdı verip rolünü yap diyorlar ama bir sürü insanla mücadele ediyorsun , rolü kapmak için .. Modellik ajansına girdiysen fiziğinin çok düzgün aşırı bir güzel olman gerekiyor modelliğe başlaman için. Zaten tavsiye etmiyorum kimseye modellik ajansına girmelerini. Bu arada ; ben bile erkek olarak ajanslardan korkuyordum .. Öyle her yere gidilmez .. Zamanla öğreniyorsun , seni çok kötü yerlere getirebilir. Aman diyim dikkat et . Sormak istediğin bir şey varsa yardımcı olurum her türlü.

• Hangi ajansa kayıtlısın ? Hakan Hekimoğlu Ajansı ile ilgili bir bilgin var mı ? Heh birde oyunculuk gibi bir eğitimim yok modellik olarak seçilsemde şansım sadece modellikte mi reklam da falan oynayamaz mıyım sonuçta sadece iki resimle başvuru yaptım.Her şey görüşmeye gittiğinde mi belli oluyor.Gerçekten bu konuyla ilgili hiç bi bilgim yok etrafımdada kimse yok bu konuda bilgili olan

• Öncekileri Göster
    • Reklam ajanslarıyla modellik ajansları birbirinden farklı. Sen cast ajanslarına gidiceksin , dizi reklam sinema için. Bunun içinde gerçekten çok zor bir yolun var , ama en azından temiz bir yer olursa iyidir. Bir çok şey duyuyorum etrafımdan arkadaşlarımdan , ne ajanslar var . Aman dikkat!

• Evet izmirde.Bu işin içinde hiç olmadığım için ajansların kötü yanıyla ilgili hiçbir bilgim yoktu.Bende normalde İstanbulda oturuyorum İstanbuldakileri biraz biliyorum ama Sen yinede isimleri verebilirsen sevinirim.Gerçi bu ajans olursa olur yoksa başka bir yere başvuru falan yapmam ama yinede bi araştırırım.

• adını soyle ajansın ben sana soyleyim amaçlarını

• Hakan Hekimoğlu Ajans gerçekten fikrin varsa paylaş

• Öncekileri Göster
    • 2ay

vattıfak? sizinle özelden önemli bir konu hakkında konuşabilirmiyim lütfen?

• 2ay

cast ajans nasıl sence? beni çağırdılar gidicem bir fikrin var mı

• 1ay

merhaba arkadaşlar bnde türkiye cast aresim yollamıstım resmim seçilmiş ön görüşme için cagırdılar ama ne yapmam gerektigini bilmiyorum :)

• ajansa kayıt olmanda bi sakınca yok kanımca ama bilinmiş tanınmış bi ajans olmasından yanayım

• Ne çok bilinmiş ne de hiç bilinmemiş bir ajans değil orta derece yani.Sence ne yapmalıyım ?

• Öncekileri Göster
    • öyle işte:)

• Peki o zaman

• avci bir cok ajans var :) ne amacla aradiklarini ve olanaklarini arastir. ustelik bir cok unlu ajans bile kenarda cok biriktiriyor bos insanlari da kalabalik gorunsun diye.

• Ajans yaşadığım şehirde değil bu yüzden ajansla ilgili sadece web sitesinden bilgi alıyorum ama tabikide tam olarak öğrenmem gerek.

• Öncekileri Göster
    • ben kotu iyi diye demedim :) yuz yuze gorusme ve is kosullari acisindan gidip gelmen zor olur istanbuldan izmire

• Evet birde o var tabiki ama eğer istersem bunlar çok büyük bi sıkıntı yaratmaz sanırım.Şans ki İzmir de akrabam falanda yok :)

• Dikkat et seni artizzz yapmasınlar..

• Ben seninle sonra oyniycam..

• kumarcı adama yapılır mı bu sabri abi..

• ben, yakınım böyle bir yere gitmesini ve orada çalışmasını istemezdim. Mankenlikte çok fena şeylerin döndüğünü az çok biliyoruz.

• Şimdi oyunculuk kariyerim yok zaten ajansa modellik olarak kabul edildim.Mesela neler dönüyor ?

• Öncekileri Göster
    • bazı şeyler var, buraya yazmak istemiyorum. ayırca böyle işler için, hep siması güzel olanları ve güzel vücutlu kızlar tercih ediliyor. .. benim pek samimi olmadığım bir arkadaşım bu gibi yerlerde bayan kuaförlüğü yapıyor ve nelerin döndüğü anlatğında ağzım açık kalmıştı. o işi yapan herkesi demiyorum ama çoğu kızın aile bağları kopuk..

• Anlıyorum teşekkür ederim bilgilendirdiğin için.Gerçekten herkesin yorumlarını teker teker düşünüyorum.

• Eğer ajans ''Neşe Erberk'' ve muadilleri gibi bir ajans ise, iş konusunda şansın oldukça yüksek. Yolları dolaylı ve garip olsa da..Fakat, kenar mahallede bir apartman dairesi ise uzak dur.

• Katılıyorum.

• Öncekileri Göster
    • Çok güzel yapıyordu ama adam ya. Kağıdını bile yersin o derece. Kapandıysa yazık olmuş.. :)

• Sevmem ki pastırma burnumu tıkayarak geçerdim ben. Bilmiyorum, tabi sevenleri için yazık olmuştur :)

• Sanırım sen bu soruyu soralı baya bir zaman oldu ama merak ettim Hakan Hekimoğlu'na girdin mi? Ben de İzmir'deyim aklımdaki 1-2 ajanstan biride o nasıl bir yer cevap verirsen sevinirim

Kızlar Ne Diyor 9

• Güvenilir olup olmadığından emin ol mutlaka

• Olmaya çalışıcam güvenilir değilse gitmem.Duydun mu hiç Hakan Hekimoğlu ajans ?

• Öncekileri Göster
    • Anladım teşekkür ederim.

• rica ederim

• Aaa kaydol :)) Nolcak yaa her projede yer almazsın..

• Öyle bir şansım var herhalde bilmiyorum ki :)

• bendde 1 hafta önce basvurdum family ajansa daha az önce mesaj geldi onaylandı diye napıcaz cok kararsızım

• güvenilir bi ajans mı? ailene danıştın mı?

• Aileme danıştım ama ajansla ilgili sadece web site üzeirnden bilgim var.Güvenilirliğinden çok emin değilim malesef

• Öncekileri Göster
    • Aaa bide o var değil mi :s

• evet.. iyi düşün yani :) hayırlısı olsun :)

• annen baban miyiz biz senin onlara sorsan daha iyi olmaz mi:)

• En başta onlar tabiki ama başkalarınında fikrine ihtiyacım var.Özellikle bu konuda deneyimi olanların fikirlerine.

• Kötü karşılanmasını boşver..Ne yaparsan yap kötü karşılayacak birileri her zaman olacak zaten:) Dünyanın kanunu bu...Ailenin onayını alman önemli..Bunun dışında görüşmeye gittiğinde yanında biri olsun mutlaka..Erkek olması tercih sebebidir..Ve yaşı da büyük olsun mümkünse..Sahipsiz değil imajını maalesef Türkiye'de vermek zorunda bir kadın..Bunun dışında sana ekonomik açıdan da katkı sağlar..Hemen dizilerde oynamayacaksın elbette fakat çekimlere çağırırlar ve en azından harçlığını çıkarırsın..Sosyal çevren de gelişir..:) Kaçırma derim..(güvenilirse)

• Teşekkür ederim cevabın için baya bi yol gösterici oldu :) Ajans yaşadığım şehirde değil İzmir de bu yüzden gidersem yanımda bi büyükle gidicem.Aslında oyunculuk gibi reklam çekimleri gibi projelerde bulunmak isterdim ama bu konuda kendimi hiç geliştirmedim.Zaten bu resim işide öylesine oldu resimlerin beğenileceğini hiç düşünmemiştim :)

• Öncekileri Göster
    • Hayırlı olsun :))) sen tek gitme sakın yine..

• Teşekkür ederim :) evet gideceksemde tek gitmem :)

• banada ajanstan teklıf gelmıstı.resmımı yollamistm.ama gdp kayıt olmadm.olmamda.nasıl güvenıcemkı.reklam teklıfı gelmıstı.gtmedım.

• İşte benimde iki hafta içinde gidip gitmemeye karar vermem lazım.Senin ki hangi ajanstı ?

• özelden yazcam

• bisey olmaz. yap.

• birşey olmaz yap biraz ani oldu bi garip oldum :))

• ajansın adı nedir?

• Hakan Hekimoğlu Ajans.Aslında bu ajans İzmir de.Resimlerimi ve ön başvurumu internet üzerinden yaptığım için nasıl bi yer olduğuna dair fikrim yok.Ne şans ki İzmir'den bir tanıdığımda yok :/

• Öncekileri Göster
    • Bilemiyorum ya of :/

• family ajans?

Yükleniyor...