Küçük bir sermaye ile bir iş kursanız ne kurardınız?

küçük bir sermaye ile bir iş kursanız ne kurardınız merak ediyorum parlak fikirler çıkacak mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aktar doğal kremler,şampuanlar,güzellik ürünleri satardım.

Kızlar Ne Diyor 4

• Acenta açardım.

• cafe acardım senınlede acarım :))

• kahve ac dıo asadakı yada fırın sende cafe ayrıca saol :)

• Alışverişşşşşşşşş.

• nası yanı

• Öncekileri Göster
    • burda herkesın cocum aradıgı sorunları var oyuzden burada senın problemını cok merak ettım gene para demıycenden emınım

• Bakıp çıkacağım ben :).

• tekel bayii açardım, bi tane de ortaokul öğrencisi çırak alırdım. akşama kadar kapı önünde nargile tavla.

• guzel fıkır ama tekele ruhsat cıkarmak zor oluyor

• Öncekileri Göster
    • sonrasında mahallenin kahvesini ve fırınını da alıp kendi başıma kartel olmayı düşünüyorum.

• rakıbın cok olmayacagı tek olacagın ıslerden olsa ne gelırdı aklına

Erkekler Ne Diyor 5

• İş kurmazdım gayrimenkule yatırır mevcut işime de devam ederdim .

• menkul ıcın cıddı sermaye lasım

• Öncekileri Göster
    • kavelerı ıcın falıda bana bakın barı

• Bize yakınsan olur . :)

• Bütçe ne kadar dostum. Bulunduğun muhitte ne yoksa ona yönelmek gerekir. Ben Ankaradayım, mesela Ankaranın en gözde semtlerinden bahçelievler de bilardo salonu yok. Sadece bir sinemanın altında var ondada 2 masa var ve çok kullanışsız. Açacaksın oraya nezih bir bilardo salonu bütçeye göre cafe tarzına da sokabilirsin ya da playstation cafe de olur paranın gözüne vurabilirsin. Bunu 7 senedir kimse akıl edemedi talep var arz yok. Rekabete girmeyeceksin direk olmayan bir şeyin üzerine yöneleceksin . Başta riskli gibi gözükür ama bir tutarsa parayı hemen katlarsın.

• yenı bır fıkır konusunda aynen oyle katılıyorum ama neler mesela bılardo benım oldugum muhıtte yıllar once cok popılerdı sımdılerde ıse kapanıyor

• Öncekileri Göster
    • ıstanbul avrupa

• Meyve Bar için dostum şöyle bir şey söyleyeyim sana. Ankara kızılay da bilmiyorsan istanbulun taksimiyle eş değer bir semtdir paranın gözüne vuruyor adamlar. Muazzam para dönüyor ama kendi halinde semtlerde de tutmuyor. Türkiyenin toplumsal karakterini de göz önüne almak gerek. Biz meyve suyunu vitamin alalım diye değil serinleyelim diye içeriz iş sana bir anda mevsimlik işe de dönebilir. Kışın sinek avlarsın. Ama merkez bir yere açabilirsen iş yapar . Her şeyi düşünmek gerekir

• ŞuAN yapmaya çalıştığım bir iş fkrim var 170 tasarruf yapan lambalar var iş yerleri için ideal bir büyük alışveriş mağzasında ayda 2.000 tl elektrik faturası gelen yere lambadan tasarrufta 300 tl geliyor bunu türkiyede şuan yapan tek firma var.

• Restaurant kurardım.

• Rulette kırmızıya basardım efendim..:)

Yükleniyor...