• Sor
  • Bence

Nasıl gemi kaptanı olunur? Gemi kaptanlığı hakkında bilgi verir misiniz?

ya ben gemi kaptanı olmak istiyorum biraz bilgi verir misiniz? hangi bölümü okumam gerek sayısal mı seçicem? çalışma şartları iş olanakları neler? maaşı? puanı? hangi üniversitede okuduğum maaşı etkiler mi? avantajları ve dezavantajları? her soruma cevap verirseniz sevinirim :))))) bide bayan için uygun değilya da aile hayatı olmaz falan demeyin bunları zaten biliyorum

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• cok samimi iki arkadasim deniz kaptani ve cok memnunlar. sayisal okuman gerek okullari baya zor onu biliyorum. is garanti direk basliyorsun zaten yazlari denizlerde staja basliyorsun kaptanlarin yaninda maasida aylik 5 bin dolar civaronda sirketine bagli zaten en az 3 aylik bir yere gidiyorsun maasini gemiden inince veriyorlar gemide hic bir masrafin yok ve a kalite hizmet var eger denizleri seviyorsan hic kacirma zor ama baya zaten onu biliyormussun:) kisaca tutku isi

• denizlere bayılıyorum :D bu cevaptan sonra daha bir heveslendim sağol ya :D

• Öncekileri Göster
    • arkadasima sorarim bn bilmiyorum da

• tamam :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Gemide kadin ugursuzluk demektir. Korsanlik kurallarina aykiri bu istedigin=)benim gemim olsa kadin kaptan almam birak kaptani kadin almam=)

• tamam :P

• Denizcilik sektöründe çalıştım sosyal olanakların yok paranı düzgün alamazsın yüksek ücretler ile gözünü boyarlar çalışma ortamları fena değil ama çalıştığın kişiler tam odun hatta hayvan olacak bir kadına gemide inan yiyecek gibi bakarlar çok zor kadın olarak bu meslek 5 yılım geçti denizde bıraktım o sektörü

• ya gerçekten zor olması umrumda değil denizleri çok seviyorum ayrıca gemideki tek kız olcağımı sanmıyorum :)

• Öncekileri Göster
    • iyi geceler bücürük :)

• sanada :D

• İTÜ falan var en iyi Tuzlada.Ama puanları baya yüksek ve aşırı disiplinli bir okul.Onun dışındada var tabi.Özel olarakta Piri Reis var yine tuzlada.Ama 50 bn tl yıllık olan yerlerden de alabiliyosun.İTÜ öneririmya da istanbul üni. yi tabi kafan çalışıyosa.Ama gördüğüm kadarıyla para odaklı düşünüyosun senden bir bk olmaz :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...