Bazı erkekler hep kafa karıştırmak zorunda mı?

Dün eski sevgilimle görüştüm pişman olduğu için inanmadım ama bi gidiyim hadi dedim gittim konuştuk eve geldim ne bir mesaj ne bir arama bugünde mesaj atmadı neden böyle yaptı? Ve ben mesaj atayım mı ne yapmalıyım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 6

• acaba oda birşeyler hissediyomu düşüncesi

• mesaj atıp duygularım hakkında yorum yapabilr kafam daha cok karıstı

• Öncekileri Göster
    • of of

• of ya

• Bikaç tane alternatifi vardır senide yedekte tutmak istemiş olabilir.

• neden mesaj atıcaksınamacın onun tarafından sanal sevgi yasamaksa hadi durma at mesajını sonrada don neden erkekler boyle de erkekler boyle degıl boyle olmasına ızınveren sızlersiniz...

• Bu doğamızda var . ama eski sevgilinse senin burnunu sürttürmeye çalışyor olabilir %50 ihtimalle

• iyide ben ona dönmek için mesaj atmadım o attı

• Öncekileri Göster
    • Bnle tekrar barısmak istese mesaj atardı diye düşünüyorum ayrılırken o benden ayrıldı yani ben bişi yapmadım

• Seni değil kendini düşünüyo

• Atma tabi. Hatta atsa bile bir daha görüşme.

• galiba senin ona karşı hislerin devam ediyor o halde nasılsın diye bir mesaj at oda sana dönerse duruma göre şerbet veirirsin baktın senin burnunu sürtmeye çalışıyor kıçına tekmeyi basarsın :)

• olmadı bi tane verirsin olur biter :)

Kızlar Ne Diyor 3

• ya sen onu eskı de bırak bnce.adı ustunde eskı o.artık yenılıkler ıcın bır anlamı olamaz..o ıstıorsa gel dedıgınde gel gıt dedıgınde gıt sende ole yapmıssın artık ustune olma bıdada bole katakullilelere dusme bnce:)

• ne kadar süre ayrı kaldınız kı inanmadın ?

• 1.5 yıl

• eski işte adı üstünde daha ne mesajı atacaksın arkadasım düşürme kendini lütfen.görüşmen bile hata.zaten eski olmazdı doğru birisi olsaydı.

• Bu şekilde neden kafamı karıstırdı gerçekten sinir oldum

• Öncekileri Göster
    • :)

• yok ya o

Yükleniyor...