• Sor
  • Bence

Gelecek için nasıl bir hayat hayal ediyorsunuz?

Tek odalı bir ev(eşimin ve ailemin evine uzak),uyumlu,sadık,seven ve eğlenceli bi koca.(gecenin bi yarısı bile giyinip dısarı cıkabilelim.)Sigortalı ve haftasonu olan işlerimiz olsun bir de :) vw beetle araba.. Gözüm fazla yükseklerde değildir yani..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 12

• Valla digerlerini muhtemelen farkli dusunuyoruz da ben esime beetle araba almakta kararliyim yani=) autoshow fuarinda begendim gercekten tam bayan arabasi=)

• allah gönlune göre versın :) arabanın rengi fark edermı acaba :)

• teşekkür ederim.. :) kırmızı olsa iyi olur tabi :D

• vazgeç bu sevdadan

• tamam

• 2 veledim olsun. Sadık güler yüzlü az konuşan azla yetinmeyi bilen gözü tok bir eşim olsun.Mutlu huzurlu bi hayatım olsun.Son nefesimi verirken baş ucumda kuran okuyan tek kişi eşim olsun...

• bilmem.yaşayıp görelim bakalım.

• 2 oda olsun. ileride ki cocuklar için. böyle renki duvar kagıtları, ninja kaplumbaglarla filan süslersin. az biraz daha çalışıp bahçelisinden alın, kedi-köpekler için. hoplayıp zıplarlar, evde canları sıkılır. hafta sonları kesin tatil olmalı. para çok önemli değil fakat boş zaman öneml. insan kendine zaman ayıramacaksa napıcak o parayı? (tmaam tamam birde sevdiceğe)benim favorim golf fakat ortak kullanılacaksa beetle de olur. ama sarı olucak!

• brazzersdeki kelin yerine geçeceğim hedef büyük :D

• hepsini anladım da "w" ne oluyor.. bunu anlamadım ?

• volkswagen

• Sakin,mutlu,huzurlu...Rahatlığı,huzuru,sessizliği istiyorum en çok.

• Başımı sokabileceğim iyi kötü bir ev. Araba şart değil. Sınırsız sigara ve alkol. Her yeni çıkan albüm. Müzik çalarım Bir de eşim ve çocuklarım. Var mı daha güzeli ?

• araba alcaana evi büyüt çocuk olursa noolcak tek odalı ev heeee araya çarşafmı serceniz :P

• hahaha :D Çocuk olursa bi oda daha ekletiriz ;)

• o olur :D

• hepsini anladıkta beetle eski kasamı? yeni kasamı?onu anlamadık

Kızlar Ne Diyor 7

• Nerden başlasam acaba ? 3+1 ev.. en güzel oda kizima..Askimla bi ask yuvasi...Gecenin bi yarisi disari turlari :)Ufak supriz.notlar vs...:)... okdr cokki...

• :) Hepsini yapacagıma söz veriyorum bebeğim :)

• <3...!

• link böyle bi ev .. link eş... link çocuumuz ..daha ne isterim hzuur olsun yeter

• Kutu gibi bir ev ve danscı bir kaç dost. Gerisi boşş.

• Huzur hayal ediyorum, ama yaş ilerledikçe tersine dönüyor. En huzurlu zaman dilimi çocukluktur diyoruz bu yüzden anasını satım.

• bunalrın ddha fazlasına su an sahibim , araba hariç :))

• Hayallerimi anlatınca gerçekleşmiyor.

• Uzun vadeli hayallerim yok. Yarina cikacagimiz şüpheli.

Yükleniyor...