Depresiflik bulantı baş dönmesi halsizlik neye işarettir?

Depresiflik bulantı baş dönmesi halsizlik neye işarettir?Sanki hayatın sonu gelmiş gibi hep bi eksiklik var üstümde baş dönmesi mide agrısı ve bulantısı...halsizlik...normal yesemde sanki yediklerim çok fazlaymış gibi hissediyorum tuvalet problemi de oluyor...nedir bu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Depresyon ilerlemiş, acilen destek almalısın.

Erkekler Ne Diyor 7

• depresyon.agirlasmaya baslamis.

• ne kullanıyorsun

• hiçbir şey hazımsızlık ilaçlarım vardı daha kötü yaptı bıraktım

• serotonin eksikliği

• okudum şimdi evet hepsi birbir tutuyor

• ölcen.

• :)

• kıyamam

• demiyeceğim olacagı buysa olsun önemli değil..:)

• Öncekileri Göster
  • Beynini meşgul eden çıkmaz bir sorunun var mı?

• Zor olduğunun farkındayım fakat edilebileceğini düşünüyorum ne tür sorunlar bilmiyorum ama edilir.
      Sorunlarındanda bahsedersen daha net cevaplar verilebilir.

• edemiyorum :(

• O sorunları yoket.Geçer.

• Öncekileri Göster
  • bunu bi doktora sorman gerekir

• Bence uyumayı dene düzenli ama.

• Neden ? Ne gibi bir sorunun var?

• işe yarar mı ki...kendimi begenmiyorum en başta

• :)) ozaman sen cok tehlikeli işler yapıyorsun. Sosyalleşmen şart heran gibi bir rahatsızlıgın yok cidden ama yine bir uzmana görüş. Ben bir sene senin dediğin gibi yaşadım ve hergecen gün sapıtmaya başladım. Bir gün şartel attı tabiki. Zevk almıyosun hiç birşeyden falan. Önce beslenmene dikkat et bu cok önemli kendine sadece bir ay ayır hersey düzeliyor. Sonra uyku buda cok önemli ve uykunu düzene sokmak için yorulman gerekiyor.Yorulmak içinde eğlenceli şeyler yapmayı dene

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• Depresyon belirtileri..

• şu kısmını aynen yaşadım sıkıntılı anlarımdada yasıyorum mıde agsrısı baş dönmesi depresiflik halsizlik bazende bulantı doktora gittim çok şükür bişi yokmuş sanırım psikolojik bişi ama henüz bende çözümünü bulmuş değilim yalnız benim kalbim ağrıyordu sanki o sebeple gitmiştm doktora ordada ağrı vardı yani bir çok kişinin şikayeti nette okudum

• aynıları bendede var birde bedenen çok yoruldum sanki tekme tokat dayak yemiş gibiyim.

Yükleniyor...