Yurtdışından lise mezunuyum, 5 dil biliyorum. Ne tür işde çalışma imkanım olabilir?

Mmoonnaa
Merhaba, ben 20lerin başındayım ve yurtdışından geldim. Ünıversiteye gitmek istemedim liseden sonra. Şimdi ise Türkiyeye döndüm. Biliyorum, ünıversite mezunları zor iş buluyorlar, ve ben lise mezunu olarak iş arıyorum, o yüzden desavantajdaydım. Çaresiz kaldığım için size soruyorum. Ben 5 dil biliyorum ve dil bilgilerimi kullanmak istiyorum. Sizce nerede çalışma imkanım olabilir? Şimdiden teşekkürler.
Yurtdışından lise mezunuyum, 5 dil biliyorum. Ne tür işde çalışma imkanım olabilir?