Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Boğazlarım şişti ne iyi gelir?

boğazlarım çok fena şişti bembeyaz oldu ne alayım ya da yapayım iyi gelir çok hastayım bu okul yolu beni öldürecek yakında:D

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• ooyyy kıyamammmm bak sana süper bi tarif vercem, harfien yerine getirirsen yarına bişiciğin kalmaz...

yaz malzemeler:

ıhlamur, nane, limon, karabiber

hazırlanışı: ıhlamur, nane ve karabiberi kaynatmak üzere bi demliğe koy, üzerine bolca karabiber kat, 1 adet limonu doğra ve içine at. alabildiğince su koy kaynat. soğumadan bal ilavesi yap ve iç. boğazların çok kötü yanıcak ama 2 bardaktan sonra iyleşmezsen gel duvarıma tükür.

2|0
    • tammm denycemm sekercık annem geldınde yaptrcm.dd yerım yerım:DD

• guduuuu mıncırdım yanaklarından :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Boğas pastili al, bu arada da ayaklarını sıcak tut, hemen geçer bak :-)

0|0
  • Kahve hariç sıcak ne bulursan iç ve boğazına bengay sürüp bişeyle sar...kısa sürede etkisini görürsün. Bana dua etmeyi unutma ;)

0|0
  • Kaç tane boğazın var; karbüratör müsün be mübarek?

0|0
  • doğal istiyorsan benim bildiğim ıhlamur...

ya boğazım bile şişmiyor kac senedir doktora mı gitsem nedir:S

0|1
    • Mesir macunundandır bize kolay kolay bir şey olmaz hemşerim.

• bakteri enfeksioyununa magruz kalmıssın.antibiyotik vurdurman gerekcek. max 3 günde iyisin.

0|0
    • sey spreyım vr bgz o gcrrmı dktr vermıstı

• spreyy in varsa kullan ama olmadı ant.igne vurdurman gerekcek yine.igne etkisi belli eder

• tamam sagolun

• geçmiş olsun begüşşş :) sıcak bişeyler iç.. ıhlamur çay..

0|0
  • strepsils okaliptus yada olipsin mentollüsü...

0|0
  • mentollü olips

0|0
  • Begüşş-cilin daha icat edilmediği için

efexor adı verilen iğneyle düzelirsin

0|0
  • boğazlar da ne demek kaç boğazın var, evde seni bekleyen boğazlar mı var? bunları hasta birine demek bana yakışmaz o yüzden geçmiş olsun ;)

1|0
  • Largopen 500mg+tantum verde askerde revirciydim ayıptır söylemesi:))

1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Çok soğuk ve çok sıcak gıdalardan uzak dur .Farenjit olmuş olabilirsin , antibiyotik almadan geçmez .Bitki çayları kullan ve en kısa sürede dr a git .Çok geçmiş olsun .Buradan ,ilaç adı vermem doğru olmaz .

0|0
  • mutlaka doktora gitmeyi ihmal etme

1|0
  • Ada Çayı+Nane Limon karışımını süzün ve gargara yapın ama boğazınız bir tane... O yüzden önce kavram kargaşasından kurtulun...

0|0
  • ıhlamuuur.rr.karbiberli bal

2|0
  • Geçmiş olsun minnoş.

Pastil kullan.Strefen çok iyi gelir.

1|0
  • dondurma iyi geliyor mu ya?

benim arkadaşım doktora gittiğinde aralık ayıydı geçen sene dondurma ye demiş...

0|0
  • Bir su bardağı ılık suyun içine, 1 çay kaşığı tuz yarım limon sık bir sabah bir akşam gargara yap. 2 güne birşeyin kalmaz :) çok iyi geliyor.

0|0
  • Çay, ıhlamur iç. Sıcak şeyler iyi gelir.

1|0
  • nane-limon iyidir :)

0|0
  • hemen doktora büyük ihtimalle penisilin

0|0
Yükleniyor...