Boğazlarım şişti ne iyi gelir?

boğazlarım çok fena şişti bembeyaz oldu ne alayım ya da yapayım iyi gelir çok hastayım bu okul yolu beni öldürecek yakında:D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ooyyy kıyamammmm bak sana süper bi tarif vercem, harfien yerine getirirsen yarına bişiciğin kalmaz... yaz malzemeler:ıhlamur, nane, limon, karabiberhazırlanışı: ıhlamur, nane ve karabiberi kaynatmak üzere bi demliğe koy, üzerine bolca karabiber kat, 1 adet limonu doğra ve içine at. alabildiğince su koy kaynat. soğumadan bal ilavesi yap ve iç. boğazların çok kötü yanıcak ama 2 bardaktan sonra iyleşmezsen gel duvarıma tükür.

• tammm denycemm sekercık annem geldınde yaptrcm.dd yerım yerım:DD

• guduuuu mıncırdım yanaklarından :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Boğas pastili al, bu arada da ayaklarını sıcak tut, hemen geçer bak :-)

• Kahve hariç sıcak ne bulursan iç ve boğazına bengay sürüp bişeyle sar...kısa sürede etkisini görürsün. Bana dua etmeyi unutma ;)

• boğazlar da ne demek kaç boğazın var, evde seni bekleyen boğazlar mı var? bunları hasta birine demek bana yakışmaz o yüzden geçmiş olsun ;)

• geçmiş olsun begüşşş :) sıcak bişeyler iç.. ıhlamur çay..

• sagol seker.d

• önemli değil :P

• Largopen 500mg+tantum verde askerde revirciydim ayıptır söylemesi:))

• Hep aynı şeyleri veriyonuz yalan atma şimdi.

• mentollü olips

• okaliptulu değil mi? :))))

• bakteri enfeksioyununa magruz kalmıssın.antibiyotik vurdurman gerekcek. max 3 günde iyisin.

• sey spreyım vr bgz o gcrrmı dktr vermıstı

• spreyy in varsa kullan ama olmadı ant.igne vurdurman gerekcek yine.igne etkisi belli eder

• tamam sagolun

• strepsils okaliptus yada olipsin mentollüsü...

• Begüşş-cilin daha icat edilmediği içinefexor adı verilen iğneyle düzelirsin

• Kaç tane boğazın var; karbüratör müsün be mübarek?

• doğal istiyorsan benim bildiğim ıhlamur...ya boğazım bile şişmiyor kac senedir doktora mı gitsem nedir:S

• Mesir macunundandır bize kolay kolay bir şey olmaz hemşerim.

Kızlar Ne Diyor 10

• Çok soğuk ve çok sıcak gıdalardan uzak dur .Farenjit olmuş olabilirsin , antibiyotik almadan geçmez .Bitki çayları kullan ve en kısa sürede dr a git .Çok geçmiş olsun .Buradan ,ilaç adı vermem doğru olmaz .

• Ada Çayı+Nane Limon karışımını süzün ve gargara yapın ama boğazınız bir tane... O yüzden önce kavram kargaşasından kurtulun...

• mutlaka doktora gitmeyi ihmal etme

• pek:s

• Bir su bardağı ılık suyun içine, 1 çay kaşığı tuz yarım limon sık bir sabah bir akşam gargara yap. 2 güne birşeyin kalmaz :) çok iyi geliyor.

• dondurma iyi geliyor mu ya?benim arkadaşım doktora gittiğinde aralık ayıydı geçen sene dondurma ye demiş...

• Geçmiş olsun minnoş.Pastil kullan.Strefen çok iyi gelir.

• sagol kuzucukum yaaa.dd

• ıhlamuuur.rr.karbiberli bal

• sagol canım:)

• rica ederin

• ewet katılıyorum :) +1

• Çay, ıhlamur iç. Sıcak şeyler iyi gelir.

• tsk.

• hemen doktora büyük ihtimalle penisilin

• nane-limon iyidir :)

Yükleniyor...