Varikosel Ameliyatı olupta ağrısı geçen var mı?

Merhaba Bende varikosel bulunmakta, doktorlar gerek görmüyor ama ağrı oluyor sürekli.Ameliyat olmayı bana bırakıyorlar. Eğer olursam ağrılar geçer mi dediğimde belli olmuyor %50 sansın var dıyorlar.Ameliyat olupta ağrısı geçen var mı? Hı bir de ağrılarnız ne çeşit oluyor karnın altından başlayıp kasığa dogru (sol) gidyor. Bir de bel fıtıgıda var ondan emın deılım hangısınden oldugundan ama baldırmın arka tarafında da oturunca cok agrı olabılyıor.

Cevabın Var mı?

0/2000

Kızlar Ne Diyor 1

• kasıgındakı agrı .varikosel agrısı...genelde kasıga vuran künt agrı yapar varıkosel ve genelde sol taraftadır ki sende de oyle...ayakta uzun sure kalındıgında artar...yatınca azalır...testıslerde cekılme hıssı de sık gorulur...sanırım baldıra vuran agrın bel fıtıgı kaynaklı gıbı...varıkoselde amelıyatı testısler kuculme varsa,kısırlık olusmussa ve agrı yapıyorsa yapıyolar...malesef agrını gececegının garantısı yok ama:( yanlıs anlasılmasın varikoselım yok:) doktorum sadece...

• Çok tesekkurler doktor hanım, varikosel hakkında baya bır bılgım var.Dedıklerınızı duymustum. Bayanda varikosel olmaz zaten :D yanlıs anlamaycak kadar bılgılıyım.Sorunum bel fıtıgından mı yoksa varikoselden mı onu anlamaya calsııyorm.Gittim uzman doktorlar buna cevap veremıyorlar.2 hastalıktan bırınden kurtulsam en azından rahat ederım belkı de bıraz. Malesef hala cozum aramaktayım :/ teskkerler ılgınızı ıcın :)

Erkekler Ne Diyor 1

• ben sol varikoselden ameliyat oldum ağrım geçti ama binde bir arada oluyor ama geçiyor allaha şükür yok yani

• Çok sevındım gecıtgııne gecmıs olsun.

Yükleniyor...