Arkadaşlar okulda her şey kötü gidiyor sizce ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Türkçe öğretmenim bana çok kötü davranıyor. Geçen sene de aynı öğretmen giriyordu bu senede. Ben sınıfta pek derslere katılmam fakat sınavlarda iyiyimdir. Ve hayatımda hiç kopya çekmemiş olmama rağmen hoca bana kopya çekiyorsun diye iftira attı. Ve sanırım diğer hocaları bana karşı doldurmuş olmalı ki hiç bir öğretmenle aram iyi değil. Mesela hoca size bir soru sordu ve siz yanlış cevap verdiniz. Hoca direk beyinsiz neresini yapamıyorsun diye bağırıyor. Bu cidden hoş bir şey değil. Ve derse katılmamamın bir nedeni de tahtayı arka sıradan göremeyip soruyu anlayamam. Ki gelde bu matematik dersinde oluyor.
Sonra başka bir sorun da sınıf arkadaşlarım. Birtek bizim sınıfta mı böyle bilmiyorum ama benim sınıfımda gruplaşma var. Yani herkes tarafından dışlanıyorum desem daah açık olur.
Diğer bir sorun daha, öğretmenler dersi iyi anlatmıyorlar. Yeterli anlatsalar bile doğru düzgün anlatamıyorlar. Yani 7 yaşındaki bir çocuk bile daha iyi anlatır söyliyim.
Kısaca öğretmenlerim yüzünden okula gitmek istemiyorum. Aranızda durumu benimle aynı olan varsa yardımcı olabilir mi? Siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız :')
Arkadaşlar okulda her şey kötü gidiyor sizce ne yapmalıyım?