Bir erkeği çekici kılan nedir?

Güçlü, korkusuz bir erkek mi ilgi çeker? Yoksa narin, duygusal, romantik, ince fikirli, düşünceli bir erkek mi? Sizce hem güçlü olup, duygusal, romantik ince fikirli olabilmesi mümkün mü? Bir erkeği ilgi çekici kılan sadece gizemli olması mı? Bir erkek tarafından yönlendirilmek mi, yoksa erkeğe yön vermek mi ilişki sağlığı için önemli?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bence hepsinden biraz olmalı.kendini sizin kollarınıza bırakan bir erkek hiçbir zaman bir kadına cazip gelmez . bırakmanında bir yeri ,zamanı ve miktarı vardır önemli olan bunları ayarlayabilen erkek olabilmektir. yeri geldiğinde bir erkek ;güçlü ,sert ve kararlı olmalı yeri geldiğinde romantik süprizler yapmasını bilmeli , eğer ki içinde ağlamak geliyorsa bunuda sadece sevdiği kişiyle paylaşmalı,sürekli sulugöz bir erkek de çekilmez bir erkeğin döktüğü gözyaşlarında bile bir asalet, bir erkeklik olmalı.yeri gelir kolunuzdan cevap bile vermeye çekindip korktuğunuz olmalı ama yanında huzur ve mutluluğu bulacağınızı bildiğiniz kişi. yeri geldiğinde hiçbir söze gerek kalmadan çekip gitmesi gerektiği zamanı bilen bir olgunlukta olmalı.hem vermeyi,hem de almayı bilmeli. ağzını açtığında ilgiyle dinlemelisiniz. bilirsiniz ki ağzından çıkan herkelime bir mucizeyi dile getiri yalansız ve doğrudur. yeri gelir şımarık bir çocuk olur,yeri gelir önemli bir konuda herşeyi bilen en güvenebileceğiniz doğruya işaret eden bilirkişi bilgeliğinde olmalı,yeri gelir sizi omzunda teselli eden duygusal ,sessiz ,anlayışlı büyüğünüz olmalı öyle bir zaman gelir ki birlikte çocukluğunuzda herşeyi unutup yok olduğunuz kişi olmalı.BİR ERKEK HERŞEY OLMALI.

Kızlar Ne Diyor 12

• Kimse kimsenin hayatına yön verilmesinden hoşlanmaz, sadece biraz güvenli kollarda olduğunu hissetmek ister.. mesela bir tereddüt anında birşeyleri paylaşmak ister, yönlendirilmek değil. Ben kendi adıma söyliyim, mantıklı, aşırı romantik olmayan ince ruhlu erkeği çekici bulurum. Ağır başlı, oturup kalkmasını, nerde nasıl konuşmasını bilen erkekler hemen dikkatimi çeker.. Ağır derken bu arada polat alemdar misali ağır abi modundan bahsetmiyorum :)Birde kadınların asla hayır diyemeyeceği bir erkek özelliği vardır, kibarlık, centilmenlik ;)

• Peki kibar, centilmen, düşünceli, aşırı ince fikirli, feci romantik ve güçlü ama inanılmaz ilgili. Entellektüel hemde. Ve de çevrenizdeki tüm kızların gözü bu erkeğin üzerinde. Bu erkekte sizin sevgiliniz. Ve ne yazık ki sizin kusurunuz var diyelim. Örneğin anne olamayacaksınız. Bu durumda ne yapardınız?

• Bu benim için hayal krırıklığı olurdu gerçektene, cünkü hep anne olmak istemişimdir. Fakat şöyle bir şey var, tıp cok ilerlerledi :) her şeyi denerim her yolu denerim, Olmadı evlat edinirim. Olurda bu konuda kendisi bana destek olmayacaksa zaten, dünyanın yakısıklısı, akıllısı.. olsun çocuğumun babası olarak göremiyorsam, gözümde bitmiştir..

• erkek güçlü olmalı. hayattaki duruşu da.narinlik değilde duygusallıkla gücün alakası yok bence. hem güçlü hem romantik ve duygusal olabilir. erkegin yönlendirmesine izin verip. çaktırmadan kadının yönlendirmesi ilişkiyi sağlıklı yapar bence. :)

• Ben duygusallıkla gücün alakalı olduğunu düşünüyorum. Çünkü duygusal biri korkar. Birşeyleri kaybetmekten, yitirmekten korkar. Gücünü yönlendiremez ve doğru kullanamaz. Acı çekmeyi istemez. Korkan biride bence güçlü olamaz. Ahh siz kadınlar. Biz erkekler neden asla ilişkinin ipi kadınlardaymış gibi hissettirip, ilişkiyi yönetecek kadar ince akıl oyunları yapamıyoruz. Onu geçtim haklı olduğumuz bir konuda tartışırken bile haksız konuma düşüyoruz ya bunu anlamak çok güç.

• oda kadınların gücü!

• karakteri davranışları zekası

• Görünüşünü Beğenmediğim Birinin Zekasını Merak Etmem, Zekasınıda Kullanmayan Birinin Görünüşünden Etkilenmem..!

• Bakışları... Bana nasıl baktıgına göre cekici bulurum

• Güçlü zaman zaman da duygusal ve romantik ama yönlendirilen değil de yönlendiren erkeği tercih ederim.Bana daha çekici ve daha vahşi gelir.

• çok fazla terim var dikkatimi toparlayamıyorum

• Güçlü olsun, biraz romantik olsun, ince olduğunu bana göstersin dışarıya sert olsun :))

• bence erkek romantik olmalı çok süt olmayacak tabi :) ince fikirli. gizemli olmasın bi kere. her kıza bakmaması ve her kızla çıkmaması kızların çok dikkatini çeker ve en önemlisi gözler. artistte olma

• güçlü korkusuz duygusal romantik düşünceli ince fikirli zeki olması gerek bir erkeğenin.bunun yanısıra yerine göre yönlendirme kuralları değişebilir.kimi zaman ben onu kimi zaman o beni yönlendirse iyi olur.eğer benim kadar aklı yetiyosa çok şeye genelde ben yönlendiririm.ama yönlendirilmeyide isterim.

• alemsin sen yaa :)))))

• aslında ben normalce yazmıştım ama sen güldün demekki komik birşey demişim :)) ben anlamadım ama sen anladıysan sorun yok :)))

• Benim güçsüz hissettigim zamanlarda güçlü, kötü hissettigim zamanlarda düşünceli, korkak hissettigim zamanlarda korkusuz , degersiz hissettigim zamanlarda ince fikirli ve romantik bir erkek :) ikiside birbirine yön vermemeli ilişkiye başlarken yönler aynı ise birlikte olunmalı..:)

• güçlü olan bir erkekte romantiklik görmedim. benim için düşüneli olsun yeter

Erkekler Ne Diyor 3

• para güç karizma erkeği çekici kılar incelik narinlik erkeği bozar kadınlaştırır...

• Bu güç de günümüzde para, iyi gelirli iş, prestijli meslek ve evle araba demek

• karizmatik bakışlar :)

Yükleniyor...