• Sor
  • Bence

Dolgunlaştırıcı şampuan tavsiyeleri neler?

saçlarım aşırı ince telli yağlı ve sönük dolgunlaştıran şampuan arıyorum:( birçok marka denedim memnun kalmadım. sizin memnun kaldığınız önerebiliceğiniz dolgunla;tirici şampuanlar var mı? hepinize teşekkürler

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Gratis'te Nude Organics var o doğal bir şampuandır, kremiyle kullanılmalı mutlaka çünkü doğal olduğundan saçı kurutuyo. -Saç serumu- var yine aynı markanın, çok iyi ürünler mutlaka dene. Bu arada bir cilt doktoruna git.

• cilt doktoruna neden gitsin ki ?= :)

• çünkü onun uzmanlık alanı :)

Erkekler Ne Diyor 13

• clear men kullan ablamın saçlarını dalgalı dalgalı yaptı ben kendime aldım o parselledi şampuanı

• Blendax dene

• Loreal Elseve Dolgunlaştırıcı krem ;)

• Şampuan değilde biotin hap var tamamen bitkisel ben kullanıyorum harika birşey ayrıca arkadaşım biyolog o bana dalin bebek şampuanı tavsiye etti hernekadar bebek için üretilmişse de büyükler içinde çok faydalı demişti

• silikonlu şampuan öneririm

• butceni bilmiyomda Truffle al arkana bakma

• 650 tlymis :) oha bee :) sen trufflemi kullaniyon :)

• Öncekileri Göster
    • hmm norvecte kac :) sen kullaniyon mu :) merak ettimde :D

• arada bir kullaniyorum surekli salonda antremanda oldugum icin gunde 2-3 kere dus aliyorum okadar s1k kullanmiyorum ewdeyken kullaniyorum ama kisa saclar icin okadar gerekli degil kiz arkadasim kullanio saclari cok guzel

• Wella Cevabın çok uzun ya da çok kısa! Wella

• Bn eczaneden bioxin aldım bir aydırkullanıyom saçlarım dolgunlaştı dökülmüyo artık tavsiye dedıy

• www.pordit.com.tr Bunu dene. Süper birşey.

• pantane güzel :D

• hepsi traş

• maalesef öyle bir sampuan yok hücresel bir sorun bu

• El Köpük şampuanı kullan...El Köpük şampuanı,saça zerafet,saglık-ül sıhhet,sebil-ül afet ilaveten bereket... (formülü hazırlayan kimyager Muhammet bin ayva

Kızlar Ne Diyor 22

• ben pek inanmıyorum kozmetik ürünlerinin etkilerine. o kadar çeşit deniyorum hiçbiri istediğim sonucu vermiyor.

• Treeseme tavsiye ederim, hayatimda hitc bukadar iyi sampuan kolanmadim

• panten kullan ama oda her saça uymuyor..

• yok oyle link

• bnde elidorun grı olanından denemıstım sacımı fena halde elektrklendırmıstı ya benim sac tıpıme hıc gtmıyo her sampuan sacına ıyı etkı etmeyeblr:S

• amway die bi marka var bilio musun bilmem onun bitane volum veren şampuanı var ve çok işe yarıyo

• bioxin kullan

• elidor gösterişli hacim kullan

• avonun naturalsı bende öneriyorum,kokularıda harika.ama saçın azsa yapacak çok şey de yok yani

• pantene aqua lıght dene ama muhakkak saç kremi ve spreyiyle kullan ! smpuan kullnmk yetmiyo çnkü. özellkler ince telli saçlar ve onun kremini bide spreyi var

• hacışakir saçlara bire bir :) şaka şaka avonun bademli saç kremi ve gliss şampuan güzel :)

• Öyle bir şampuan yok hepsi kandırmaca hikaye

• valla dogru söylüyosun ha :)

• :)

• Elidor serisini kullanıyorum çok da memnunum. Kendi saçına uygun olan seriyi bulup kullanabilirsin. Elidor'u öneririm.

• mor elidor :D

• Zivagus Sarımsak Şampuanı

• blendax kullanıyorum hakkını verıyo..

• ayni sorun bendede var her sampuani denedim fayda etmedi sac ektirmeyi düsüniyorum sende düsünebilirsin

• bitkisel bir ürün kullan..diğerleri paraben silikon parfüm içeriyor

• Avon Naturals bademlisinden ama. Set halinde al şampuan krem sprey çok memnunum aşırı derecede etkiliyor denemelisin.

• pardon bademlide sprey değil balsam var düzenli kullan ama alırsan tabiki.

• bu soruna çözüm bulmak için onlarca şampuan denedim ama maalesef öyle bir tanesi yok.benimde saçlarım ince telli ve yağlı, o yüzden her sabah saçlarımı yıkayıp başaşağı durarak kurutuyorum.

• sıradan sabun değil de sönük saclar için sabunlar var aktarlarda satılır gercekten yararını görürsün sampuandan daha cok

• yagli sacin varsa bence limonlu sampuanlar kullanmalisin :)benimde saclarim yagli head and shouldersin lemongrass sampuanini kullaniyom bide schwarzkopfun gliss kur spreyini kullaniyom ikisininde kokusu süper

• koku tamam da işlevi nasıl :D ?

• islevide iyi ;)

Yükleniyor...