• Sor
  • Bence

Ders çalışmak istemiyorum

ders çalışmak istemiyorum ders çalışmaya başladıktan 5 dk sonra sıkılıyorum üstelik hiç abartmadan söylüyorum bu bede hep var çocukluğumda da derslerim hiç iyi değildi sizce neden oluyor?

Güncellemeler:
kendimi zıorluyorum ama olmuyor

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Çalışma, git sokakta oyna, bana ne yani bana ne ağlıyorsun? Kendin iradesizsin buradaki insanlar çözsün senin işini, bunu bile kendi başına sorgulamayamıyorsan cacık olmaz senden, derslerinde asla düzelmeyecek biliyorsun, yani anlayacağın senden öyle matah bişey olmayacak. zorlama.

Erkekler Ne Diyor 15

• öğrenmek için önce talip olmak gerek. eskiden talebe vardı şimdi artık zorunlu 11 yıl eğitim alan öğrenci. üni okumazsan hayata mağlup başlıyosun. talip olmadıysan sadece bi nehre kapılmış onun sürüklediği yere gidiyosan normal hissettiklerin. şu andaki durumum senden farklı değil.

• aramıza hoş geldin

• üniversiteyi bitirince maddi manevi özgürlüğünü düşün herşey çok güzel olur

• Kaç Yaşındasın Kızım Sen ?

• 18

• lise son sun yani veya şuan üniversitelisin yani nese boşver sen bunları bak ileride diceksin bu devirde üniversite mezunu adamı bile adamdan saymıyorlar bölümü iyi değilse diyorlar ne okudun ya işte danışmanlık hee o zaman boşver diyorlar yani okumak değil önemli olan bölüm bile önemli ki sen daha ders çalışmak istemiyorum diyorsun bende öyleyim ama sıkıyorum dişimi ne yapayım

• aman daha aman çalışmakta istemiyormuş çok üzüldüm :D:D

• boşver çalışma :D

• o zaman calışma ne gerek var istemeden zaten işe yaramaz

• Hersey eline hazir gelmis olabilir. Kendine bi hedef koy. Bende cok zorlaniyorum ama okulda 8. yili devirince cikarttim dersleri simdi yapmazsam seneye yine ayni yerde olacagim dedim. Cok uzak bi hedef degil yapilmayacak bir hedef degil. Ugrasiyorum. Bence ugras. kaybedecek birsey yok. Ilk bes dakikada skiliyorsan, bes dakika sonra kalk gez evin icinde bi bes dakika daha bak. bu bes dakikalari 10-20-30 a dogru ilerlet baska turlu asamazsin :) Ve sessiz bi yerde calis. Bu sekilde alistim bende.

• aynen bende öyleydim o yüzden çalışma bırakk :D

• yapman gereken neyse onu yap...bahane üretme.

• psikologa görünmende fayda var..

• Şimdi Ben Sana Ne Olcağını Söleyim Eğer Evlenmezsen Evde Kalırsın Hadi Evlendin Diyelim Evledinkten Sonra Da Evde Oturur Çocuklarına Bakarsın Ben Demiyorum Genelinde Böyle Bu Kural Geçerli Evde Çocuk Bakıyorlar Evle İlgileniyorla Ama Eğer Okursan Başka

• sen okulu bırak güüzel bir iş bul çalış bence

• sıkılıyorsan yapacak bişey yok

• ders çalışma taktiğini bilmiyorsun ondan oluyor canım .. ben mesela Türkçe Tarih Çografya Felsefe bir oturayım başına kitabı bitirmeden kalkmam ama gel gör ki matematikte de kuralları bilmiyorum çalışmasınıda bilmiyorum canım sıkılıyor

• ders çalışma taktiğin ne?

• ne sandın sen oturayım okuyayım başarılı olurum felan mı =)) etkili ders çalışma yöntemleri var ilk önce sana yarayacak konuları seçersin bölümlere ayırırsın ama bu hemen 5 dakikada olmaz yarım saat bir saat süre harcanır ondan sonra çalışmaya başlanır sistemli yani .. Bodoslamadan oturayım çalışayım mantıgı yok =)

• bende istemezdim hiç çalışma

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...