Erkeklerin en zayıf noktası nedir?

bir erkeğin en ama en zayıf yönü nedir? ama aşk yönünden iyi düşünün öyle cevap verin bir kadından en çok nasıl etkilenir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sorunun cevabı okurken aklımdan geçiyodu sonuna geldim nası ya dedim :) o ne abi zayıflığı diyosun sonra nasıl etkilenir diyosun :) hangisine cevap verim istersin :)

• ikiside :) haklısın ama ayrı ayrı soru yazmaya erınıyorm barı 1 soruda ikiside çıksın dedim :)

• Öncekileri Göster
    • alfabemde boğardım seni de kızsın türeteceğim cümlelerimin canını yakışı canımı yakardı kusurabakma canın yansın diye canımı yakamam bu son mesajım merak etme yazmam tek bir harf . kal sağlıcakla .

• cok sağol yoruldum sonunda bıtırdın kavgayı ama şu egonu bıraz azalt ya yemın ederım beynınden buyuk

Erkekler Ne Diyor 67

• Gözler. Yani kız arkadaşım-eşim hiç bir şey yapmasına gerek yok sadece gözlerimin içine baksın orada erir akarım :) :) Gözler en büyük zaafımdır benim. Anlamlı bakabilen gözlere karşı koyamam hele bir de renkli ise benim gibi bitmiştir nokta :)

• malüm bölgeye dizinle vurursan 1 hafta iş göremez

• şehvet dürtüsü

• ağlamayın yapmayı bel vuryonuz hep

• Öncelikle bu yıne karakter meselesı oldugu gibi en başka erkeği etkileyen öncelik Fiziksel olarak iyi görünmektir.Bir erkek önce ilk buluşmada Fiziksel uygunluğu kıyaslar kendi fiziği ile.Sonra konuşmalar başlar.Fiziğe süs veren de kıyafet seçiminin doğru yapılması.

• benim zayıf noktam yok :o

• Yemek erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer :D kendi ellerinle yemek yap çağır evine birde şarap aç bak gör neler oluyor :D

• yok artik

• BENCE DE YOK ARTIK

• Bencede yok artık çüş ne acıkmışım bunu yazarken :D

• pi noktası

• şey vericen. ama sağlam olcak yani böyle ucuz kadın gibi değil. zor kadın gibi ama ulaşması mümkün :D

• hayatımda dahaa çelişkili bir cümle görmedim :D

• Öyledir :D Hani zor bilmemnelerden vardır ya onu diyorum :) hevesli ama cool :D

• şahsen ben sorun çıkartmamasından dır dır yapmamasından başını belaya sokmamasından çok etkilenirim.. :)

• kısısye gore degıskendır bu durum. amagenelde hos ve parlak bakış. uyumlu gıyım(eger tanısmıyorsan dahada onemlıdır)ve konusmandakı sempatklık

• kıyafet konusuna iyiki girdin uyumlu giyinmek ne kadar onemli?

• Öncekileri Göster
    • spor giyinirim abartıdan da kesinlikle hoşlanmam

• abartmana gerek yok zaten.. abartı her erkek ıcın bıraz ıtıcıdır.

• Beni en çok giyimi etkiliyor diyebilirim. Tabi sonrasında bana gösterilen sevgi. Sevdiğim kişinin beni sevdiğinden ne kadar emin olursam kesinlikle bağlılığım artar. Ama aşırıya kaçmamak şartıyla tabiki bu ilgi. Bi yerden sonrası ters sapıyor

• ****---- 17 cm! ---- ***

• bacak arasından çok etkilenir :D

• Buna gerek yokki kadın akıllıysa etkilemesini bilir.. Erkek zeki kadın ister yanında..

• kendi adıma kadınların ağlamasına dayanamam

• Zeki olacak kadın dediğin.. Bir erkek zeki kadın ister yanında..

• Bir erkeğin en zayıf noktası saçlardır.en azından benim ki

• uckurdur baska bır zayıf noktasını arama

• Her erkek onun için ağlayan kadından etkilenir.

• bence her erkek sulugöz sevmez yaniiiii bennceeeee:))

• Delikanlı adam sevdiğini ağlatmaz.Ağlarsada kıyamaz yanii bencee :D

• bi erkeğin en zayıf noktası sevdiğidir...

• ruh haline bağlı.erkeğin zayıf noktası diye birşey yok.adamına göre değişir.öyle bir ruh halindedirdi anasını satar,yada açarsın birşeyleri tutucu davranır..bu işler böyle..böyle şeytani şeyler düşünmeye gerek yok,olduğunuz gibi olsanız şu dünya,insanlar daha bir masum olsa ne güzel olur değilmi..ama yok işte..malesef hepiniz böylesiniz..

• HER ERKEĞE GÖRE DEĞİŞTİĞİNİ BİLMİYODUM SAĞOL AMA BEN SİZ NEYDEN ETKILINIRSINIZ DEMEK İSTEDİM. AYRIYETEN SEN BÖYLE DEDİN DİYE DE BİZ BÖYLE OLMUYORUZ.

• kızın gülümsemesi yeter xd

• Bizim en zayıf noktamız merhametimizdir.

• kız cok güzel gülüyosa etkılenirim :)

• Söylemeyeceğim, yoksa cadaloz kızlara çok daha fazla rast gelmeye başlayacağım :/

• meme'dir . . . . . . . . .

• diğer bir adı füze :)

• Herhangi bir konu hakkında konuşurken, düşüncelerimizi belirtirken ve hatta tartışırken benden baskın çıkması, benim söylediğim sözleri ezmesi, benden daha akıllı olması beni benden alır. O sırada gözümde , ne kadının güzelliği önemlidir, ne işi, ne giysisi. benim için en zirveye çıkar... İşte beni etkileyen en önemli etken bu.

• Ben kendime göre cevap vereyim, bir kadın ne kadar güzel olursa olsun ve ya çirkin olursa olsun muhabbeti kesinlikle iyi olmalı. Odun gibi her şeye evet diye cevap vermeyip anlamadığı şeylere o saçma "hihihiihih" gülüşünden yapmamalı:). Ayrıyetten sıcakkanlı,kültürlü biri olmadıktan sonra bir anlamı yok.

• sağol:)

• biz erkekler yolda yürürken onlarca kıza bakarız. Bunun bacakları ne güzel bunun gözleri çok güzel bunun kalçası ama birdenbire karşısına biri çıkar insanın artık başkasını beğenmez olur. Hani demiş ya orhan veli bir şiirinin son dizelerindeAşk birdenbire oldu,sevinç birdenbire

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 12

• Göbeği ile baldırları arasındaki kısım.

• Çükten ibaretler. Çükleriyle etkilenir, çükleriyle korkarlar.

• kadinin silahi göz yasidir demisler..

• önunde soyunman yeterr

• Bel atı cevabımı veriyorum. Erkeklerin en zayıf noktaları pipileri malesef. Yolda bir bayan görmesinler hemen hazırola geçiyor abazalar. :-) Çok şükür benim öyle bir sorunum yok. Asla taviz vermiyorum.

• o olmadan da olmuyor ama sizin için

• asla taviz vermiyorum demişsin de, aklıma bi soru geldi :)

• Sen sen ol terbiyeni bozma.Saygısızlık yapma. Ben espirili cevap verdim diye gevşemeyin,cıvıtmayın.

• Kesinlikle bakışlarııı :)

• meme ucu. ısırmaya gelmiyolar.

• Pipisi.

• Uşkurlarıı :)

• aptal olduğumuzu zannetmeleri

• eğer ciddi düşünüyorsa , erkelerle olan ilişkisine , dinine bağlılığına , saygı ahlaka bakar tabi kenide de öyleyse...

• lezbiyen misin kuzum

• Öncekileri Göster
    • ya olmazsa ne yapçam ya başkası varsa unutulmaz bu sevgi sen hıc boyle sevdın mı?

• evet , bitti ama şu an hiç hatırlamıyorum

• hayalarıymış tekme diz filan atınca çok acıyomuş ben öyle duydum :D :D aşk :)) erkeğin gözleri göğüsten kendini alıp hemen altındaki kalbi görebiliyo mu sahi?

Yükleniyor...