Erkeklerin en zayıf noktası nedir?

bir erkeğin en ama en zayıf yönü nedir? ama aşk yönünden iyi düşünün öyle cevap verin bir kadından en çok nasıl etkilenir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sorunun cevabı okurken aklımdan geçiyodu sonuna geldim nası ya dedim :) o ne abi zayıflığı diyosun sonra nasıl etkilenir diyosun :) hangisine cevap verim istersin :)

• cok sağol yoruldum sonunda bıtırdın kavgayı ama şu egonu bıraz azalt ya yemın ederım beynınden buyuk

• alfabemde boğardım seni de kızsın türeteceğim cümlelerimin canını yakışı canımı yakardı kusurabakma canın yansın diye canımı yakamam bu son mesajım merak etme yazmam tek bir harf . kal sağlıcakla .

• benim zihnim seni gerdi herhalde. kendi işine bak once egon beynınden buyuk senın bana attığın laflara bak. yedıremıyosun galıba ayrıyeten benim beynimden buyuk olabılır o ama benım beynım de senınkınden buyuk UNUTMA!

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 67

• Bir erkeğin en zayıf noktası saçlardır.en azından benim ki

• Onu birakta kimi etkileme calisiyorsun onu soyle

• biz erkekler yolda yürürken onlarca kıza bakarız. Bunun bacakları ne güzel bunun gözleri çok güzel bunun kalçası ama birdenbire karşısına biri çıkar insanın artık başkasını beğenmez olur. Hani demiş ya orhan veli bir şiirinin son dizelerinde

Aşk birdenbire oldu,

sevinç birdenbire

• Erkeklerin söylenebilecek en aciz oldukları nokta SEKS. Cinsellik.

• utanma şekli.

• The Old Boy filminden bir kesit ;

" Ağlayan kadın hile yapar. Gözyaşları bacakları ve dolgun kalçaları ile kandırır seni.."

Galiba bu sayılanlar her bir erkeğin zaaflarını oluşturuyor. Benim için kesinlikle gözyaşı en zayıf yanım. Bazı erkekler içinde bu böyledir eminim ve bazı erkekler içinde bacak ve dolgun kalça olabilir ki bu zaafta olabildiğince doğaldır. Genler bunu emredebilir.

• Söylemeyeceğim, yoksa cadaloz kızlara çok daha fazla rast gelmeye başlayacağım :/

• benim zayıf noktam yok :o

• gözler ve gzl göz makyajı

• meme'dir . . . . . . . . .

• diğer bir adı füze :)

• bana göre erkeklerin en zayıf noktaları,kadınlara olan ilgisi kadar,herşey bir yana sen bir yana deyip sonsuz güven duyması kadınlara karşı.

• kadınalara hemen güvenilmesi sadece yani.

• şey vericen. ama sağlam olcak yani böyle ucuz kadın gibi değil. zor kadın gibi ama ulaşması mümkün :D

• Öyledir :D Hani zor bilmemnelerden vardır ya onu diyorum :) hevesli ama cool :D

• hayatımda dahaa çelişkili bir cümle görmedim :D

• Beni en çok giyimi etkiliyor diyebilirim. Tabi sonrasında bana gösterilen sevgi. Sevdiğim kişinin beni sevdiğinden ne kadar emin olursam kesinlikle bağlılığım artar. Ama aşırıya kaçmamak şartıyla tabiki bu ilgi. Bi yerden sonrası ters sapıyor

• uckurdur baska bır zayıf noktasını arama

• şehvet dürtüsü

• güvenını sağlayıp çaktırmadan kötu nıyetını belli edersen tamamdır :P

• dürüstlük...

• Yapılan araştırmalara göre erkekler eşcinsel olsa bile kadınları gözüyle süzer.

1. Cinsellik

2. Uzun boy

3.Espriler ve mizah

4. Aklı başında olan çocuk takliti yapsa bile aşırıya kaçmayan

5. Her zaman onu öven birilerinin olması ego işte naparsın. :)

• cinsellik :(

• inan işe yarıyo :D

• bu ne olum ya :D

• ****---- 17 cm! ---- ***

• Gözler. Yani kız arkadaşım-eşim hiç bir şey yapmasına gerek yok sadece gözlerimin içine baksın orada erir akarım :) :) Gözler en büyük zaafımdır benim. Anlamlı bakabilen gözlere karşı koyamam hele bir de renkli ise benim gibi bitmiştir nokta :)

• Seni seviyorum de <3

• Erkeklerin zayıf noktası yoktur. Ne isterlerse ne yapmak isterlerse direk yaparlar. Bir erkeği etkilemenin en kolay yolu, seksi giyinmekten geçer. Hiç tahmin etmediğiniz bir giyim tarzı, erkeğin kalbini, kafasını 9döndürebilri. İlk önce dış görünüz (ne yazık ki) sonrası olur.

• Ya seslendirme sanatçısı yada sexlendirme sanatçısı olman gerek.

• bacak arasından çok etkilenir :D

• Anne şefkati gören erkek tamamen savunmasızdır :)

• Allah Herşeyin hayırlısını wersinn ;) yemek namus

• herkesin standardı farklı ben zarafetten etkilenirim bir de iyi eğitimli olmasından

• tenx

• ben de burada hiç aklı başında adam yok mu diyodum benden sana +1 :D:D:D

• Her erkek onun için ağlayan kadından etkilenir.

• Delikanlı adam sevdiğini ağlatmaz.Ağlarsada kıyamaz yanii bencee :D

• bence her erkek sulugöz sevmez yaniiiii bennceeeee:))

• bi erkeğin en zayıf noktası sevdiğidir...

• Buna gerek yokki kadın akıllıysa etkilemesini bilir.. Erkek zeki kadın ister yanında..

• Benim en zayıf noktam ilgi gösterilmesi hemen kanıyorum

• Herhangi bir konu hakkında konuşurken, düşüncelerimizi belirtirken ve hatta tartışırken benden baskın çıkması, benim söylediğim sözleri ezmesi, benden daha akıllı olması beni benden alır. O sırada gözümde , ne kadının güzelliği önemlidir, ne işi, ne giysisi. benim için en zirveye çıkar... İşte beni etkileyen en önemli etken bu.

• kendi adıma kadınların ağlamasına dayanamam

• erkeğin en zayıf noktası istediği kadındır

• Yemek erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer :D kendi ellerinle yemek yap çağır evine birde şarap aç bak gör neler oluyor :D

• Bencede yok artık çüş ne acıkmışım bunu yazarken :D

• BENCE DE YOK ARTIK

• yok artik

• ruh haline bağlı.erkeğin zayıf noktası diye birşey yok.adamına göre değişir.öyle bir ruh halindedirdi anasını satar,yada açarsın birşeyleri tutucu davranır..bu işler böyle..böyle şeytani şeyler düşünmeye gerek yok,olduğunuz gibi olsanız şu dünya,insanlar daha bir masum olsa ne güzel olur değilmi..ama yok işte..malesef hepiniz böylesiniz..

• HER ERKEĞE GÖRE DEĞİŞTİĞİNİ BİLMİYODUM SAĞOL AMA BEN SİZ NEYDEN ETKILINIRSINIZ DEMEK İSTEDİM. AYRIYETEN SEN BÖYLE DEDİN DİYE DE BİZ BÖYLE OLMUYORUZ.

• kızın gülümsemesi yeter xd

• şahsen ben sorun çıkartmamasından dır dır yapmamasından başını belaya sokmamasından çok etkilenirim.. :)

• Bir erkegin en zayif noktasi Bagliligidir tabiki duygusal biriyse..

• Hayalarıdır.

Top geldimi cok kötü oluyor çekip gidesim geliyor bu diyarlardan :(

karşı cinsin biim cinsimize özenip badem bıyıkla doşatığı günlerden beri etkilenme yok tekim sapım mutluyum.

• HAHAHA GÜZELDİ :)

• kadının dişiligine göre başka açıklaması olamaz :)))))))))))))))))

• pi noktası

• Zeki olacak kadın dediğin.. Bir erkek zeki kadın ister yanında..

• ağlamayın yapmayı bel vuryonuz hep

• Öncelikle bu yıne karakter meselesı oldugu gibi en başka erkeği etkileyen öncelik Fiziksel olarak iyi görünmektir.Bir erkek önce ilk buluşmada Fiziksel uygunluğu kıyaslar kendi fiziği ile.Sonra konuşmalar başlar.Fiziğe süs veren de kıyafet seçiminin doğru yapılması.

• zerafet ve nezaketinden tatlı dilinden etkilenir..

• Bizim en zayıf noktamız merhametimizdir.

• Annesi ile aranız süper olsun

• En çok ses/konuşma ve bakışlardan diye düşünüyorum.

• Testisleri!

• erkek kadının bakışlarından giyinişinden seksiliginden

• Herkes dalga geçmiş ama ben doğru ve en iyi cevabı veriym bir erkeğin en zayıf noktası sevdiği kadının kendini terk etmesi ve başka biriyle olmasıdır çok koyar adama

• Sevmiyosa ayri Seven erkeğin en zayıf noktasini açiklamiş sana sevmeyen erkekden sence ne beklersin bi düşün derim...

• ya ama sevmıyosa bı yorumları okuyup cevap yazın

• çikolatadır en zayıf nokt.

• hahahaha cok komık

• bunun sabit bir cevabı olamz ki

• O erkege gore bisey ya. Ben karsimdaki aglarsa hic dayanamam mesela buda ne demek etkilemesede aglayinca dayanamam :)

• malüm bölgeye dizinle vurursan 1 hafta iş göremez

• gizli bilgi söylenmez.:)

• sanki çok güçsüzmüşsün de erkeğin gücüne ihtiyacın varmış gibi davranmalar. klasik taktiğiniz zaten:p

• ya onla alakası yokk

• Ben kendime göre cevap vereyim, bir kadın ne kadar güzel olursa olsun ve ya çirkin olursa olsun muhabbeti kesinlikle iyi olmalı. Odun gibi her şeye evet diye cevap vermeyip anlamadığı şeylere o saçma "hihihiihih" gülüşünden yapmamalı:). Ayrıyetten sıcakkanlı,kültürlü biri olmadıktan sonra bir anlamı yok.

• sağol:)

• kısısye gore degıskendır bu durum. ama

genelde hos ve parlak bakış. uyumlu gıyım(eger tanısmıyorsan dahada onemlıdır)

ve konusmandakı sempatklık

• abartmana gerek yok zaten.. abartı her erkek ıcın bıraz ıtıcıdır.

• spor giyinirim abartıdan da kesinlikle hoşlanmam

• sımdı ne acık ne kapalı. erkegın hayal dunyasını açacak kadar dekolte barındıran kıyafetler erkegın hayal dunyasına gırmenı saglar .:)

basııt bı bluejean- ve body bıle olur bu. kıyafetı vucuduna oturmasına baglı... gnel tarzını soylersen belkı rahat cevap verebılrıım

• Öncekileri Göster
  • her erkeğe göre değişir o. beni daha çok bana karşı değil de başkalarına karşı tavrı, arkadaşlarının arasında konumu jestleri mimikleri falan etkiler. teke tek tanımak güç insanları ..

• kesinlikle

• Magsum bir gulumseme.

• meme

• kız cok güzel gülüyosa etkılenirim :)

• En büyük ve en etkili organ, gözdür. Gözler konuşunca, kalp hariç diğer bütün organlar sesini keser, apışıp kalır.

• Benim için masumiyet. Saf ve temiz bakışlar.

Kızlar Ne Diyor 12

• Çükten ibaretler. Çükleriyle etkilenir, çükleriyle korkarlar.

• meme ucu. ısırmaya gelmiyolar.

• hayalarıymış tekme diz filan atınca çok acıyomuş ben öyle duydum :D :D aşk :)) erkeğin gözleri göğüsten kendini alıp hemen altındaki kalbi görebiliyo mu sahi?

• önunde soyunman yeterr

• Pipisi.

• kadinin silahi göz yasidir demisler..

• Uşkurlarıı :)

• Bel atı cevabımı veriyorum. Erkeklerin en zayıf noktaları pipileri malesef. Yolda bir bayan görmesinler hemen hazırola geçiyor abazalar. :-) Çok şükür benim öyle bir sorunum yok. Asla taviz vermiyorum.

• Sen sen ol terbiyeni bozma.Saygısızlık yapma. Ben espirili cevap verdim diye gevşemeyin,cıvıtmayın.

• asla taviz vermiyorum demişsin de, aklıma bi soru geldi :)

• o olmadan da olmuyor ama sizin için

• Kesinlikle bakışlarııı :)

• aptal olduğumuzu zannetmeleri

• Göbeği ile baldırları arasındaki kısım.

• eğer ciddi düşünüyorsa , erkelerle olan ilişkisine , dinine bağlılığına , saygı ahlaka bakar tabi kenide de öyleyse...

• evet , bitti ama şu an hiç hatırlamıyorum

• ya olmazsa ne yapçam ya başkası varsa unutulmaz bu sevgi sen hıc boyle sevdın mı?

• ya unutlur ama dert etme bence, neler unutmadık bizler bunlar ne ki ya , şansını dene ama..

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...