Süleymancı nurcular hakkında?

Gizli Üye
üniversiteyi kırşehirde kazandım yüksek ücretli yurt torpil gerektirdiği için, devlet yurduda zor olduğu için ne yapcağımı düşünüyorum. bu evler/ yutlar hakkında bilgi verir misiniz?
mesela nurcu/süleymancı/cemaat farklı mı (cahillik işte :) ) evde mi kalınıyor yurtta mı? yurt/ev kaç kişilik? sıkı bir dini eğitim falan veriyolarmış doğru mu ya da temizlik yemek kime ait? başımızda bir abla mı olacakmış falan fiyatları nasıl söylr misiniz? memnun musunuz?
Süleymancı nurcular hakkında?