• Sor
  • Bence

Evde düzenli ders çalışamıyorum. Nasıl ders çalışabilirim?

üniverstede okuyoz hep nedense sınavdan bir gun once ders çalısıyorum buda benı sınavlarda başarısız yapıyor.Daha önceden ders çalışmak ıstıyorum ama çalışamıyorum :S internet falan hep bunlar meşgul ediyor kafamı, birde online oyunlar sorma gitsin herşey allak bullak

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 3

• aynı durumdayım ya durum vahim benimde

• ben bugün çalıştım valla taktım kulaklıkları ilk bir iki şarkı dinledim sonra baktım okuyorum kulaklıkları çıkardım kaptırdım azcık bir birbuçuk saat falan. Eh yeter okadar

• o zaman internet kablonu arkadaşına ver evde bulunmasın ya da laptopun varsa şarjını full doldur fişini vırtını zrtnı arkadşına ver şarjı bitince napıcaksın bakalım ?

• evde internet bozuldu 3 gun sinir krizi geçirdim :D

• o zaman krize gire gire alışacaksın oyunlarla üniversite geçmez

Erkekler Ne Diyor 3

• okulu bitirmek istiyosan gerçekten, bölümden arkadaşlarının olduğu bi yurda çık ya da onların toplandığı ev ortamı varsa oraya yanaş. bende son gececiydim hayatım WoW oynamakla geçiyodu ama yurt avantajı tüm bilgiler elimize geçiyodu :) üzerine afiyet ortalama bile yaptık okula uğramadan :p

• ben sınav olmadan kı gece çalışıyorm sabahlıyorum 2.ci öğretimim. Valla soru cevap cıkartıyorum hep 100 tane, ve ezberliyorum sabah'a kadar. Ezberim iyi, o yuzden sorun olmuyor. Çalışma tekniği geliştir kendine. Üniversite bu, gözünün yaşına bakmıyorlar.

• interneti kapa derse odaklan

Yükleniyor...