• Sor
  • Bence

Dikkat toplama ilacı kullanan var mı?

dikkat toplama ilacını kullanan yada bılen varmı ismi nedir olumlu yada olumsuz etkileri nelerdir ve gercekten işe yarıyormu bn ders çalışrken... Daha Fazla

En İyi Görüş

• titinal diye bi ilaç vardı 5 sene önce kullanırdım hala var mı bilmiyorum. ilaç amfetamin içeriyor yasa dışı bir madde ama o ilaç doktor kontrolünde verilebiliyordu. onu bir araştır istersen...

• peki çok saolun bn bı doktora sorarım yarın

• Öncekileri Göster
    • hımm baya riskli

• tam hatırlamıyorum ama ilaç saf amfetamin değildi zaten etken madde en fazla %20 bulunuyordu belki dediğim gibi hatırlamıyorum. ilacın etkisi geçince evet tam tersi durum söz konusu o zamanda dinlenmek gerekiyor tabi. ama bende daha fazla alma isteği uyanmadı

Erkekler Ne Diyor 11

• dikkat eksikliği olabilir ... ilk defa duyuyorum bu ilacı

• Unutkanlık vb şeyler varsa B12 vitamin ilaçlarını kullan :)

• Parazit düşünceleri itip seni belli bir konuya saplayacak bir ilaç henüz yok . Dersine ilgi vermek istiyorsun tamam , anladığımca , biryerden sonra ders dışı gelen düşünceler performansını düşürüp zamanı uzatıyor. Yapman gereken su : 1- Dersini çalışmaya devam et .. 2* Gelen parazit düsünceyi baska bir kagıda not et3* Dersi bir uzun zaman bir kısa zaman vererek yap 40 dk 20 dk 40 dk 20 dk gibi4* Bir final saati belirle 12 den sonra no ders gibi 5*Parazit dusunceleri not ettigin kagıdı al ve bunları cozmeye calıs. Surekli itildiklerinde beni de coz diye olmadık zamanda kafana gelen seyleri , hakları olan dikkati vererek coz6*Bunu alıskanlık yap.Derse verdiğin zamanın cok arttıgını farkedersin .Parazitlere de zaman ayırırsan onlar da sorun olmaktan cıkarlar

• 40 dk ve 20 dk olayı yattı kafama denıcem yarın

• ilaca ihtiyacın yok .Parazitlerin ne oldugunu anla ve bos zamanda cozumune bak yeter.

• kafamda soru işareti oldu şimdi

• Öncekileri Göster
    • Hadi bakalım, kazan şu tıp fakültesini ve "bir zamanlar tıp fakültesi kazanmak isteyen bir KS üyesi vardı" diyerekten karşıma dikil :))

• :)

• Kontrol aslında kişinin kendisindedir. Ancak bu konuda kan değerlerinize bi baktırın derim. Zira B12 eksikliği bu durumlara yol açabilir. Ayrıca zihinsel konsantrasyon için Omega 3 takviyesi ve arı sütü kullanırsanız çok faydasını görürsünüz.

• Ben duymadım öyle bir ilaç olabilir ama

• limit yok filmindeki haptan mı bahsediyorsun :D

• hayır hiç duymadım o filmi

• öyle bi ilaç yok çay iç uykunu açar :)

• uykum gelmıo kafam dağılıyo

• onun için odan çok sade ve sessiz olmalı ozman bişi olmaz onnun ilacı yok çünkü :)

• Bu tür ilaçları alman için bir psikiatri ye başvurman ŞART. Büyük ihtimalle Ritalin vericek sana ilk başlarda, sonradan dozu arttırır :)

• gerek görmedim

Kızlar Ne Diyor 1

• dikkat eksikliği ilaçları gözlük gibidir.kullandığın anda işe yarar,bıraktığın anda eski haline dönersin.bu ilaçları ancak yeşil reçeteyle alabilirsin ve çok ciddi ilaçlardır.çok mecbur kalmadıkça kullanmanı önermem.inanılmaz yan etkileri var.dikkatini geliştirmeye çalış.bitkisel takviyeler kullan.ceviz,fındık,balıkyağı gibi..

Yükleniyor...