Hiç kesilmeyen adet kanamaları neyin belirtisi ?

1 ay önce adet oldum adetim hala devam ediyor yoğun bir okul hayatım var stres dersler derken doktora gitmeye fırsatım olmuyor sigortamda yok gittiği yere kadar gidecek anlaşılan ama korkuyorum son 4 saattir o kadar çok oluyor ki kanama tıpkı düşük yapmışım gibi..halsiz bırakıyor beni olmadı gideceğim yarın acile .s niye olur bu kanama kist mi vardır

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 4

• Eczaneden 1 liraya transamin alabilirsin yan etkisi vs yok

• bunu yazacağına senin gitmen lazımdı şimdiye.

• Ayyy okurken huylandımm :( Annene söylesene bi?

• ailem yanımda değil üniversite okuyorum

• Öncekileri Göster
    • evet 1 aydır sürüyor

• off gitsene doktoraa ya niye duruyon sen korktum valla git doktora çabukk :(

• ya yerim sigortasını gideceksin doktara hastaysan bakacaklar hersey para olmus insanlar olucek haberi yok git kızım doktara kan kaybından olecen

• Tabi canım hastaysa bakmak zorunda gereken bedel fatura olarak verilir gerektiğinde hastaya sonra öder yani canından daha mı önemli göz göre göre ölümü bekliyor ve de nasıl soğukkanlı!

• valla abicim hastaya bakmak zorundalar sadece nakıl işlemlerınde para alınıyor soruluyor en azından odersın odeyemesende olmemıs olursun bu bukadar basıt aslında ailenın felan haberi varmı onlarada soylemedınmı yoksa?

• Bir hasta hastaneye gittiğinde sağlık sigortası yok diye bakmazlarsa o hastane de yükümlü olur bu durumdan tazminat öder. En fazla kalabalık yer yok deme hakkı var ama o zaman da başka hastaneye sevketmek durumunda. Sonuçta bir muayene yahu ne kadar tutacak ki tedavi olması gerekiyorsa yeşil kart çıkartılır gerekirse 18 yaşını doldurmuş. Böyle bir şey nasıl ihmal edilir anlayamıyorum göz göre göre bu çağda ölüme meydan okuyor bir yerde.

Kızlar Ne Diyor 5

• Annen yada babanın işi yok mu sigortalı çalıştıkları nasıl sigortam yok dediğini anlayamadım anne yada babanın üstüne de bakmaya yükümlü kişi olarak sigortalı olursun.

• 18 yaşını geçtiğim için sigortamı güncelletmem gerekiyor babamın düzenli bir işi yok sürekli bir yerlere girip çıkıyor şu anda sigortalı değil her işe girip çıktığında güncelletmeye kalksam sgknın kapısından ayrılmamam lazım sigortaya geçsin güncelleteceğim

• Sen kız çocuğu olduğu için evlenene kadar bakmakla yükümlü olurdu baban ama madem şu an sigortası yok o zaman yeşil kart için müraacat edin. Sen deli misin göz göre göre nasıl kendini ölüme terkediyorsun böyle? Vallahi senin şuan yaptığın bile suç. Git tedavini ol gereken masrafları taksitle ödersiniz daha sonra en azından senin sağlığından daha önemli ne var ki? Direk anneni arayasım geldi şuan yemin ediyorum.

• bunun bi çok sebebi olabilir hormonlar, kist, stres veya başka hastalıkların etkisi. acil doktora gitsen iyi olur

• acilen doktora gitmen lazım

• Kistte olabilir başka birşeyde olabilir de canım kan kaybediyorsun. Hiç durma direk hastaneye.

• direk acile git olmaz öyle bekleme

Yükleniyor...