Oyun havası nasıl oynanır?

Arkadaslar ben dügünlerde hep kös kös oturuyorum, tip falan var ama kizlar genelde oyniyan oglanlara bakiyorlar :)) Anliyacaginiz ben oyun... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Ankara oyun havası: Kollar karşıya doğru uzatılmış dirseklerden kırık, dirsekler ve omuzlar ritmik bir şekilde aynı yükseltide ve aynı hızda aşağı yukarı hareket ettir parmaklarını şıklatıyormuş gibi yap.. kalçan bir sağa bir sola fakat zarifçe kıvırarak vur aynı anda bir ayağını kaldır sonra diğerini.. hepsini aynı anda uygulamaya başladığında pratik yap deneyimin arttıkça başarılı olabilirsin.. bu konuda tecrüben artınca artık kollarını yukarı kaldırıp hoppaaa diyerk ara sıra dönebilir yere hafifçe çömelip kendince teknikler uygulayabilirsin :)

Soran beğendi
    • Sagol kardesim, evet öyle oynamaya çalışıyorum, sagol anlatımın için :)) yanlız iste videolar izliyorum erkekler öyle bir oynuyorki yani şov gibi boyle ağzın sok kalıyor, öyle bir oyniyabilsem..

• Öncekileri Göster
    • Evet dinlenmiyor öyle rastgele :) ama iste ben videolardan izliye izliye öğrenmeyi düşünüyorum

• izlemekten ziyade, sürekli oynamalısın... tecrübe :) bir tanede partner buldunmu bu iş tamam..