• Sor
  • Bence

Kızları baştan çıkarmanın püf noktası nelerdir?

Kızları baştan çıkarmanın yolları nelerdir.. Aklıma başa bise gelmiyo yavvvvvvv .

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• para para para

• kaç lira

• Öncekileri Göster
    • ne kıskanacam la seni belediye kıskansın

• sana demedim belki şuan 4 kişi yorum yaptı ikisinden birine demiş olamaz mıyım?

Kızlar Ne Diyor 2

• sen bizi sizler gibi sandın :D

• umursama . Bastan cıkarız bız :D

• Yaaa sohbet etcek bırını dahı bulamadım oyle kotu bır durum yaaaa :(

• Öncekileri Göster
    • soran arkadaşımız kendiyle ilgilenen cevap yazan bastan çıkarım falan diyip küçük bi gülücük atan yani cinselliğe sıcak bakan bi kız görünce bastan çıkmış belliki :)

• ne alaka cınsellıge sıcak bakmak ya ? ''umursama . Bastan cıkarız bız :D'' neresınde cınsellık?

Erkekler Ne Diyor 8

• Daha çok para :)

• kızları baştan çıkartmanın en etkili yolu şudur kızları düşünmediğin zaman baştan çıkartmış oluyorsun bu kadar

• wwwww yapmayarak başlayabilirsin

• Düzgün konuşma sanatı tabiki. Düzgün ve yerinde konuştuğuun zaman baştan değil kıyafetlerinden bile çıkartırsın. Herşey konuşmada bitiyor.

• Hepsı var da sans yok galıbaaa :)

• Söylenecek söz kalmamış bu yoruma.

• Afrodizyak etkisi yaratacak bir parfüm yeter çoğu zaman :)

• 5 şey kadının ilgisini çeker; 1 - ) servet, 2-) şöhret 3 -) marifet 4-) kudret, 5 - ) şehvetözetle zengin olacaksın, kendi çapında da olsa bir şöhretin olacak. bilgili olacaksın, kültürlü olacaksın. gücün olacak, insanları etkileyen bir güç. ve en sonunda da tutku, arzu olacak.

• karşısına geçip baştan çık lan diyecen oda tamam çıkıyorum hayatım diyecek o şekil yani prosedür böyle işliyo

• :)))) süper cevap

• PARA PARA PARA

• bu duruma sinir oluyorsunuz da, kızların çoğu paraya önem veriyorsa erkeklerin de çoğu dış görünüşe önem veriyor. bunun farkında mısın? insanca soruyorum, hakaret ve küfür edeceksen salla gitsin.

• Öncekileri Göster
    • tamam arkadaşım... o zaman sana lafım yok. ama öyle adamlarla karşılaşıyoruz ki sanki kadınlar şeytan da erkekler melek... kızların çoğunun paracı olduğunun ben de farkındayım ama karşı taraf da az maddeci değil (dış görünüş)... küfür ve hakaret etmediğin için sağ ol. iyi günler.

• sağol arkadaşım sana da hayırlı günler

Yükleniyor...