Annemlerin kullandıkları eşyaları kullanalım evlenince yavaş yavaş alırız diyor. Bana bu konuda fikir verir misiniz ?

Gizli Üye
şimdi biz evlencez sözlüyüz askerden gelince nişanlancaz evlencez evlenceğimiz zaman oturcağımız evi aldık şimdi annesi yerleşiyor biz evlenip gelene kadar ailesi oturacak o evde ailesinin kendi evi de var başka şehirde bazı nedenlerden dolayı buraya taşındılar neyse ben sorun yapmam otursunlar yani ama annesi taşındıkları zaman hiçbir eşyalarını almadılar hepsini evinde bırakıp yeni eşyalar aldılar onları kullanıyorlar 2 senedir işte sözlümde durumumuz yok şuan evi falan aldık diyor ben işe gircem gelince ama yetmez bütçem almama yeni eşyaları diyor biz annemlerin kullandıkları eşyaları kullanalım evlenince yavaş yavaş alırız diyor bende istemiyorum yani ne biliyim kızlar genelde hayal kurar yeni evliyim hani yeni hayat yeni eşya istiyorum bende ama oda ailemle arada kalıyor ne olmuş sanki önemli olan bu evde mutlu olmamız eşya çok mu önemli gibi şeyler söylüyor kredi çekelim diyorum olmaz fazlasıyla ödemek zorunda kalcaz diyor kaldım öyle başka bir yolu yokmu bunun
Annemlerin kullandıkları eşyaları kullanalım evlenince yavaş yavaş alırız diyor. Bana bu konuda fikir verir misiniz ?