Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Dağınıklık bir hastalık mı yoksa üşengeçlik mi?

İnanılmaz Dağınığım ya donumu çıkardığım gibi bırakırım çoraplarım biyerde üstüm bir yerde :) ama aradıklarımı bulması daha kolay oluyor :) odam tam istediğim gibi...hayatımda öyle dağınık ? Sizin içinde böylemi yoksa benn numunemiyim :)

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Walla bence ıksııde deıl ben dagınık olmayı cok sevıyorum bısey cıkardıysam o attıgım yerde kalmalı annem toplasada kızarım nıye topladın dıye

0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• bu kadar dağınıklık cok fena ya ahaha :D

0|0
  • umutsuz vakaa...Dagınıklık iyidir fazlası zarar kuzum..

Biraz dha derli toplu olmayı dene...

Benim gibi titiz birinin eline düşersenn yaanarsınn hahaa :))))))))

0|0
    • olamıyorummmm :))) yanarsın derkenn :))

• bakalım artık ne olacak :))) annemde seninle evlenen yandı diyor ya bakalım artık :)))

• hyr titiz olrsa sen yanarsınnntersini sölemşş haaha.d

• bnde dağınığım üsendiğimden. ama bu durumdan memnun değilim :((

0|0
  • üşengeçliktir. dolabım dümdüzdür. kıyafetlerimi bi yerden geline ya kirliye yada üstüm dolab asarım..

0|0
  • Dağınıklık,düzensizliktir.

0|1
  • Üşengeçlik bence bi zaman sonra tabi hastalık oluyo

0|0
  • Eskiden ben çok düzenliydim şuan eser yok o düzenden:)ama senin gibide değilim:D

0|0
  • aynı kardeşim,kökünüze kibrit suyu :D

0|0
  • valla kimseyi bilmem ama benim için üşengeçliktir :D

0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yaşam tarzı

0|0
  • yapılan bir araştırmaya göre, dağınık insanlar daha zeki oluyorlarmış ve risk almasını seviyorlarmış.

0|0
    • hemen övmeye baslıyım kenddimi. annemede bu acıklamayı yaparım artık :D

• bunu okuduktan sonra, hep dağınıklığımı geçerli bir nedene dayandırdım. şimdi kimse ses çıkarmıyor. seviyorum ben bu bilim adamlarını

• Alışkanlık.

0|0
  • yok bende dağınığımdır ama en azında yıkanacak çamaşırları sepete atarım ama yorganı toplamam bile şu yine dağınık biraz zaman geçsin toplamam gerekirse toplar fazla sürmez dağıtırım bekar işi.

1|0
    • onu bende yaparım yaaa :)

• aga bu alışkanlık.tamam yemekte yaparım bulaşıkları toplu şekilde yıkarım sudan tasarruf etmek için.ama dağınıklığı seviyorum başkası topladımı sonra araki bulası neyi nereye koyduğunu :-D

• Bende öyleyim ama sırf üşendiğimden asmıyorum askıya.Sonuçta yine giyeceğim neden asıyım :D

0|0
  • ikiside olabilir

0|0
  • Ikiside bence

0|0
Yükleniyor...