Dağınıklık bir hastalık mı yoksa üşengeçlik mi?

İnanılmaz Dağınığım ya donumu çıkardığım gibi bırakırım çoraplarım biyerde üstüm bir yerde :) ama aradıklarımı bulması daha kolay oluyor :) odam tam istediğim gibi...hayatımda öyle dağınık ? Sizin içinde böylemi yoksa benn numunemiyim :)

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Walla bence ıksııde deıl ben dagınık olmayı cok sevıyorum bısey cıkardıysam o attıgım yerde kalmalı annem toplasada kızarım nıye topladın dıye

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 7

• yapılan bir araştırmaya göre, dağınık insanlar daha zeki oluyorlarmış ve risk almasını seviyorlarmış.

0|0
    0|0
    • hemen övmeye baslıyım kenddimi. annemede bu acıklamayı yaparım artık :D

• bunu okuduktan sonra, hep dağınıklığımı geçerli bir nedene dayandırdım. şimdi kimse ses çıkarmıyor. seviyorum ben bu bilim adamlarını

• yok bende dağınığımdır ama en azında yıkanacak çamaşırları sepete atarım ama yorganı toplamam bile şu yine dağınık biraz zaman geçsin toplamam gerekirse toplar fazla sürmez dağıtırım bekar işi.

1|0
    0|0
    • onu bende yaparım yaaa :)

• aga bu alışkanlık.tamam yemekte yaparım bulaşıkları toplu şekilde yıkarım sudan tasarruf etmek için.ama dağınıklığı seviyorum başkası topladımı sonra araki bulası neyi nereye koyduğunu :-D

• Yaşam tarzı

0|0
    0|0
  • Ikiside bence

0|0
    0|0
  • ikiside olabilir

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim ama sırf üşendiğimden asmıyorum askıya.Sonuçta yine giyeceğim neden asıyım :D

0|0
    0|0
  • Alışkanlık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...