• Sor
  • Bence

Dağınıklık bir hastalık mı yoksa üşengeçlik mi?

İnanılmaz Dağınığım ya donumu çıkardığım gibi bırakırım çoraplarım biyerde üstüm bir yerde :) ama aradıklarımı bulması daha kolay oluyor :) odam tam istediğim gibi...hayatımda öyle dağınık ? Sizin içinde böylemi yoksa benn numunemiyim :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Walla bence ıksııde deıl ben dagınık olmayı cok sevıyorum bısey cıkardıysam o attıgım yerde kalmalı annem toplasada kızarım nıye topladın dıye

• ruh ikizimi buldummm :D

• :)

Kızlar Ne Diyor 10

• bu kadar dağınıklık cok fena ya ahaha :D

• tarzım buuuu :))

• bence kendine ceki düzen ver =)

• :))) veerebilsem..

• umutsuz vakaa...Dagınıklık iyidir fazlası zarar kuzum..Biraz dha derli toplu olmayı dene...Benim gibi titiz birinin eline düşersenn yaanarsınn hahaa :))))))))

• olamıyorummmm :))) yanarsın derkenn :))

• Öncekileri Göster
    • bakalım artık ne olacak :))) annemde seninle evlenen yandı diyor ya bakalım artık :)))

• hyr titiz olrsa sen yanarsınnntersini sölemşş haaha.d

• Üşengeçlik bence bi zaman sonra tabi hastalık oluyo

• bnde dağınığım üsendiğimden. ama bu durumdan memnun değilim :((

• ben memnunum :)

• valla kimseyi bilmem ama benim için üşengeçliktir :D

• bencede :)

• Eskiden ben çok düzenliydim şuan eser yok o düzenden:)ama senin gibide değilim:D

• ilerle olacaksın ozaman. :)

• yok o kadar olmam:)

• :))

• aynı kardeşim,kökünüze kibrit suyu :D

• eyvallah kardsm :)

• üşengeçliktir. dolabım dümdüzdür. kıyafetlerimi bi yerden geline ya kirliye yada üstüm dolab asarım..

• masallah :)

• Dağınıklık,düzensizliktir.

• gzl... +1

Erkekler Ne Diyor 7

• yapılan bir araştırmaya göre, dağınık insanlar daha zeki oluyorlarmış ve risk almasını seviyorlarmış.

• hemen övmeye baslıyım kenddimi. annemede bu acıklamayı yaparım artık :D

• bunu okuduktan sonra, hep dağınıklığımı geçerli bir nedene dayandırdım. şimdi kimse ses çıkarmıyor. seviyorum ben bu bilim adamlarını

• Ikiside bence

• ikiside olabilir

• Bende öyleyim ama sırf üşendiğimden asmıyorum askıya.Sonuçta yine giyeceğim neden asıyım :D

• :D

• Alışkanlık.

• olabilir :D

• :))

• Yaşam tarzı

• kesinlikle :))

• yok bende dağınığımdır ama en azında yıkanacak çamaşırları sepete atarım ama yorganı toplamam bile şu yine dağınık biraz zaman geçsin toplamam gerekirse toplar fazla sürmez dağıtırım bekar işi.

• onu bende yaparım yaaa :)

• aga bu alışkanlık.tamam yemekte yaparım bulaşıkları toplu şekilde yıkarım sudan tasarruf etmek için.ama dağınıklığı seviyorum başkası topladımı sonra araki bulası neyi nereye koyduğunu :-D

Yükleniyor...