Üniversite başka şehire gitmek istemek ama gidememek , bir bakar mısınız :( ?

Gizli Üye
sizden bir fikir istiyorum lütfen dalga geçmeden fikir verin :(
şimdi ;
ben üniversiteyi başka şehirde okumalı mıyım yoksa okumamalı mıyım bilmiyorum :(
oturduğum şehirdeki üniversite daha iyi aslında ama sırf hayatı öğremek için yurt nasıl bir yer tatmak için başka şehirde okumak da var içimde ancak ailem izin vermiyor. yani biz de taşınırız sen gidersen diyorlar. çünkü hem kira hem yurt kirası ikisi bir ara fazla tutar masraflar vs :( yani ben enreye gidersem peşimden gelecekler ve başka şehire gitmemin anlamı olmayacak bende kendi oturduğum yerden kazanmak istiyorum ama çok zor , puanları yüksek :( dua edin olur mu benim için :(
neyse benim sormak istediğim herkes kendi başına ayaklarının üzerinden daha iyi durusun , yok bilincin artar, kendine güvenin gelir, kendini geliştirirsin vs vs vs bir sür şeyler diyorlar eee ben gidemiyorum ne yapayım öleyim mi :( elde imkan yok , olsaydı bile yine yanlız bırakmazlardı beni annem bensiz duramıyo :( babam durur da annem çok bağlı bana sen gidersen duramam ki ddiyo. dershaneye giderken bile aklı hep bende kalan biri o :)
neyse ben şimdi kendimi nasıl motive etmeliyim :( yurt gibi bir tecrübem olmayacak veya diğerleri gibi kendim bişeyler yapayacam yine hazıra alışacam üniversite boyunca :( sizce çok mu kötü yardım edin :( :(

aslında bunları kafaya takmıyordum da ne zaman birinden bişey duysam aa saçmalama ailen de uzak dur tabii kötü olur kendini geliştiremezsin deyip duruyorlar yaa :'( arkadaşlarımın hepsi uzakta yurttalar eğleniyorlar çok güzel filan diyorlar :( aslında ailemden uzak kalmakta benim için iyi değil ama 1 yılda olsa yurt ortamını tatmak isterdim ama malesef :(
Güncellemeler
+1 yıl
üşeniyorsunuz dimi okumaya ondan cevap yok :(
Üniversite başka şehire gitmek istemek ama gidememek , bir bakar mısınız :( ?