Gürcistan'da gece hayatı

arkadaşlar gürcistana gezmek için gitmeyi düşünüyorum. kendi araçımla gitsem ne gibi sorunlarla karşılaşırım. gece hayatı nasıl orada. manita bulacagım yerler neresi. yardımlarınızı bekliyorum.


0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

  • kendi aracınla problemsiz bir şekilde geçebilirsin (araç senin üzerine veya noterden onaylı vekalet olmalı). kapıda belki sıra bekleme durumu olabilir. dönüşte de depoyu doldurursun ucuzundan. gece hayatı son derece ucuz ve "verimli". tabi önce bir casinoya uğramak lazım. sheraton'ın tepesi zaten açıkça bir yerden rahatlıkla görülebilir, kolayca ulaşırsınız. çalışanların hemen hepsi türkçe biliyor. bir kaç bin lira kaybettikten/kazandıktan sonra kederle/keyifle diskonun yolunu tutmak icap eder. yanlış hatırlamıyorsam efes 10, gürcü birası 7 lari civarı idi. ucuza iyi içmek için vodka tercih etmekte fayda var, açarsın şişeyi bakarsın keyfine. gürcü hatunları istisnasız hafifmeşrepler, hele hele diskoda... tipinizin süper olmasına gerek yok, türk olduğunuzu belli ederseniz(ki her türlü belli edersiniz) zaten, gelirler muhabbete. dil konusu biraz sıkıntı olabilir, çoğunluk ingilizce bilmiyor. türkçe bilen hatırı sayılır bir kesim olsa da çat pat. gerçi mevzu da çat pat zaten, vücut dili yeterli olacaktır.

    elbette gürcistan sadece kadınlar, kumarhaneler ve vergisiz mallardan ibaret değil. ülkede gezilebilecek pek çok yer var. uzun uzadıya anlatan bloglar var, incelenebilir. soru pek müsait değil : /

    yalnız batum iyice türkiye'nin keranesi haline gelmeye başladı, boku çıkıyor olayın. adamlar eli zikinde, kurmuş çadırı geçiyor sınır kapısını. böyle giderse kimlikle geçişin kısıtlanması veya tamamen kaldırılması olası.

    0|0