Sizce üniversiteden 26-27 yaşında mezun olmak çok mu geç beyler bayanlar? Yardımlarınızı bekliyorum?

Gizli Üye
Hayırlı geceler herkese üniversiteden 26-27 yaşında mezun olmak çok mu geç mezun olunacak bölümde yazılım mühendisliği mesela? Bu yıl azerbaycana gidip gitmeme konusunda kararsız kaldım 26-27 geç gibi sanki :( ailemin durumuda ortalama istesem küçük çaplı bir dükkan falan açabilirim ya da gidip mühendislik falan okusam yaşım çok geçecek diye kararsız kaldım bir yandanda kendi işimi kurmak istiyorum ama ailemin bana çok büyük meblağlı işler kurması imkansız durumumuz ortalama küçük çaplı bişeyler açabilirler ama batırırsam 5 kuruşsuz ortada kalırım. Siz olsanız ne yapardınız yardımcı olun beyler bayanlar?
Güncellemeler
+1 yıl
yok mu akıl verebilecek birisi?
Sizce üniversiteden 26-27 yaşında mezun olmak çok mu geç beyler bayanlar? Yardımlarınızı bekliyorum?