Psikolog maaşları ne kadardır?

Istanbulda psikologlar ne kadar kazaniyor fikirleriniz ?

Kendine ait özel yer acsa örnek ?

Lütfen ciddi yorumlar

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• para düşkünü olma.. :)

• dalga gecmenin alemi yok yinede tskler

• şaka bir yana.. incelediğimiz için bilirim.. en basiretsiz olanı 5000 kazanır.. en kötüsü.. üstün limiti yok !

• öff !

Erkekler Ne Diyor 13

• 1gün

Klinik psikoloji yuksek lisansini yap paraya para demezsin. Çocuk psikiyatrisinin hastalarina oyun terapisi yaparsin bol bol. Ozellerde yaklaşık 30000 (otuz) tl iki yillik harc ucreti.

• Devlet hastahanelerınde calısanlar oyle ahım sahım kazanmıyo.Ancak yuksek lısans mezunu klınık sahıbı psıkologlar ıyı kazanıyo.Net bı rakam soyleyemezyız.Devlette doner sermaye ıle 2.000-2500 arası alırsın.(NOT:PSİKOLOJI OGRENCISIYIM SORULARIN OLURSA SORABILIRSIN)

• Arkadaş beni ekle ya sana soracaklarım var.

• 4, 4.5 Fln

• Devlet Hastenelerinde Piskoloji uzmanları bunu Alır nası nerden Biliorum ya :D

• nerden biliorsn ?

• sosyoloji okuyan ya da mezun olan varmı

• özel iş olduğu için değişir iyi olursan dolgun ücret

• benım arkdasım gidiyordu seans başına 120 tl veriyordu haftada 1 gün gidiyordu ve kadının bi sürü hastası vardı

• oha :D bn ciddiydim

• dekolte mini etek :D

• hmm acaba kadin nasil reklam yapdi kendine masallah

• Bir kadınla sadece konuşmak için para ödeyecek kadar enayi değilim der bi adam. Onlarda var yani.

• Takribi Aylık Kademesine göre normal piskolog var terapist piskolog var terapsitler 3 bin liraya kadar maaş özelde ise seans başına 160 ila 400 tl alıyor

• hmm anladim tskler bn ama normel piskolog olrk kendime istnbulda özel muahaneye acsam die dusunmusdum fkt pek turkiede psikologa giden yok ya o bakimdn bu soruyu sordm :D

• 12,5 falan sanırım

• 1gün

Hayır o psikiyatrist

• uuuff !

• 2 bin tl alanda var 10 bin tl alanda işini iyi yaparsan her zman iyi kazanırsın

• ya psikologa türkiede pek giden yok o bakimdan sordum :D

• bir arkadasim evlilik danismaninin seansina 200 kayme bayiliyor

• bilmiyorum ne yapigini ama duydugumda "yuh! hayat kadinlari ile ayni parayı kazanıyor" demistim:D

• ismini duyurmusdur kazanci icin

• İşini ne kadar iyi yaparsan o kadar iyi kazanırsın sen tedavilerde başarılı olucaksın ki herkes seni tavsiye etsin daha çok kazan ama önce fazla bi beklentin olmamalı

• askari ücret ama sigortanı yatırmıyolar bide yol ve ya yemeğini öderler

Kızlar Ne Diyor 3

• 15,000.000 dolar

• Psikologlar kendine özel yer açamaz buna yetkisi yok.

• benim bildigim yuksek lisans sonra yetkisi oluor :S

• psikoloji okuyorum o yüzden:)

• walla snde hakli olabilirsin bilemicem:S

• Öncekileri Göster
  • kimsin acaba merak ettim :)

devlette ilk girişte 1600 döner hariç özelde değişkenlik gösterir

• kısemtse okıyıcam :)

seni çok merak ettim yalnız :D

• piskologmusun yoksa okuyormusun ? :D

• yüksek lisans yapıp klinik psikolog alıp özel yer açsan ve çevren varsa tabikide çok ii kazanırsın :))

meslektaş adayıyımda bende ondan dedim merak ettm diye

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...