• Sor
  • Bence

Psikolog maaşları ne kadardır?

Istanbulda psikologlar ne kadar kazaniyor fikirleriniz ?Kendine ait özel yer acsa örnek ?Lütfen ciddi yorumlar

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• para düşkünü olma.. :)

• öff !

• Öncekileri Göster
    • dalga gecmenin alemi yok yinede tskler

• 3ay

cevaplayan bey pardon ama hangi psikologları incelediniz bu ülkede 5000 tl kazanan psikolog sayısı kaç tane acaba? Ayrıca basiretsizlikten kastınız nedir? Psikologluk ciddi bir meslektir, tv dizilerinde gördüğünüz saçmalıklarla karıştırmayın

Erkekler Ne Diyor 14

• Devlet hastahanelerınde calısanlar oyle ahım sahım kazanmıyo.Ancak yuksek lısans mezunu klınık sahıbı psıkologlar ıyı kazanıyo.Net bı rakam soyleyemezyız.Devlette doner sermaye ıle 2.000-2500 arası alırsın.(NOT:PSİKOLOJI OGRENCISIYIM SORULARIN OLURSA SORABILIRSIN)

• Arkadaş beni ekle ya sana soracaklarım var.

• özel iş olduğu için değişir iyi olursan dolgun ücret

• 12,5 falan sanırım

• uuuff !

• 3ay

Hayır o psikiyatrist

• 3ay

Klinik psikoloji yuksek lisansini yap paraya para demezsin. Çocuk psikiyatrisinin hastalarina oyun terapisi yaparsin bol bol. Ozellerde yaklaşık 30000 (otuz) tl iki yillik harc ucreti.

• 2 bin tl alanda var 10 bin tl alanda işini iyi yaparsan her zman iyi kazanırsın

• ya psikologa türkiede pek giden yok o bakimdan sordum :D

• askari ücret ama sigortanı yatırmıyolar bide yol ve ya yemeğini öderler

• 3ay

Psikoloğum, çalıştığın kuruma göre değişir, devlet kurumlarında ort aylık 2400-3000 tl arası kazanılıyor (döner sermaye vs. eklemelerle birlikte eğer varsa), özel sektörde yasal olarak kendine ait özel yer açman için klinik psikoloji üzerine yüksek lisans koşulu gerek, orda da danışan profiline bağlı olarak gelirin değişir ilk zamanlar zararına bile çalışabilirsin sonrasında iyi bir gelir elde edersin belli olmaz, kendini geliştirmene ve danışan memnuniyetine bağlı o yüzden net birşey diyemiyecem :) bunun yanında özel sektörde ilk başlarda genelde 1200-1500 arası maaşlarla başlanıyor, çok fazla beklentiye kapılma;kendini geliştirdikçe iyi kurumlarda 3000-3500 tl gibi paralar kazanabilirsin, ayrıca şöyle parayı kırarsın ayda 10 bin kazanırsın paraya para demezsin diyenler atıyor şimdiye kadar ayda 10 bin tl kazanan psikolog hayatımda görmedim :)))

• 4, 4.5 Fln

• nerden biliorsn ?

• Devlet Hastenelerinde Piskoloji uzmanları bunu Alır nası nerden Biliorum ya :D

• sosyoloji okuyan ya da mezun olan varmı

• benım arkdasım gidiyordu seans başına 120 tl veriyordu haftada 1 gün gidiyordu ve kadının bi sürü hastası vardı

• hmm acaba kadin nasil reklam yapdi kendine masallah

• dekolte mini etek :D

• oha :D bn ciddiydim

• Bir kadınla sadece konuşmak için para ödeyecek kadar enayi değilim der bi adam. Onlarda var yani.

• Takribi Aylık Kademesine göre normal piskolog var terapist piskolog var terapsitler 3 bin liraya kadar maaş özelde ise seans başına 160 ila 400 tl alıyor

• hmm anladim tskler bn ama normel piskolog olrk kendime istnbulda özel muahaneye acsam die dusunmusdum fkt pek turkiede psikologa giden yok ya o bakimdn bu soruyu sordm :D

• İşini ne kadar iyi yaparsan o kadar iyi kazanırsın sen tedavilerde başarılı olucaksın ki herkes seni tavsiye etsin daha çok kazan ama önce fazla bi beklentin olmamalı

• bir arkadasim evlilik danismaninin seansina 200 kayme bayiliyor

• ismini duyurmusdur kazanci icin

• bilmiyorum ne yapigini ama duydugumda "yuh! hayat kadinlari ile ayni parayı kazanıyor" demistim:D

Kızlar Ne Diyor 3

• 15,000.000 dolar

• abart :D

• Öncekileri Göster
    • allahim hepimize hyirli maaslar versin amin :D

• amiiinnn

• Psikologlar kendine özel yer açamaz buna yetkisi yok.

• hyr var ;)

• Öncekileri Göster
    • psikoloji okuyorum o yüzden:)

• benim bildigim yuksek lisans sonra yetkisi oluor :S

• kimsin acaba merak ettim :) devlette ilk girişte 1600 döner hariç özelde değişkenlik gösterir

• kimmiyim ne alaka ? :D
      kendime özel yer acsam istnbulda ii kazanirmiydim

• Öncekileri Göster
    • piskologmusun yoksa okuyormusun ? :D

• kısemtse okıyıcam :)
      seni çok merak ettim yalnız :D

Yükleniyor...