• Sor
  • Bence

Dershaneler kalkıyor peki etüt merkezilerine ne olacak?

Tama dershaneler kalkıyor ama etüt merkezi gibi yerlere ne olacak onlar da kapanacak mı? Birde tam olarak ne zaman kaldırılacak? Seneyenin lise son... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Kardeşim dershanelerin kalkmasına kafayı takmışsınız dershaneler kalkmayacak üniversite sınav sistemi değişiyor yani dolayısıyla dershanelere ihtiyaç kalmayacak öyle dershane işletmek yasak diye birşey yok kafanıza sokun artık! sınav sistemi değişince isteyen yine dershane işletebilir ama bi mantığı olmaz ihtiyaç yok çünkü...

• Ayy tamam ne atar yapıyorsun yaa sormakta mı suc olduu

Erkekler Ne Diyor 5

• Özel ders verilir:)

• dershaneler kalkacak hepimiz zengin para babalarının ve cemaatçilerin paralı okullarına gidecez. dersaneye değil okula para vereceksin acıkcası..devlette hamallık yapmayı bırakıp egitim sektorunu tamamen peskes çekecek

• öncelikle dershanelerin kalması gibi bir şey söz konusu değil bence arkadaşım. iki sebebi var birincisi dershaneler kaldırıldığında öğretmenler ne olacak bu kadar atanamayan öğretmen varken ilave öğretmen işsizleri devleti bezdirir. artı dershanelerin çoğu kolu tarikata ait devlet boy ölçüşemez

• Evet haklisinn

• link lock out

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah tayyibi de fikitlerini de kahretsin. Önce şu ülkenin eğitim sistemini düzene oturtsun memlekete boş bakan. dershaneleri kaldırıyor twittera sansür getiriyor ama şehitlere gelince bir şey yok!

• Ya bir kere bu kaldırma muhabbeti çok saçma tamam kaldırdılar diyelim onun yerine başka bir isimle aynı işlevi gören farklı bir kurum açılır yani hayır kaldırınca ne oluyo işsizliğe işsizlik mi katmak istiyolar?

• Katılıyorum üstelik Türkiye'deki egitim sisteminde basarili olabilmek icin dershane tarzı egitim kurumlarına ihtiyac var

• onu kaldırıcaklarına okullardaki yaşlı ve derdini bile anlatamadığın yeniliğe kapalı hocalara el atıp kaldırsalar makbule geçer

Yükleniyor...