Almanca mı Fransızca mı?

hangisi zor? hangisi geçerli? hangisini seçmeliyim. almanca kolay diye düşünüp seçtim ama değil diyorlar. değiştirmeli miyim. hangisi zevklidir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Zorlugu her ikiside kendine gore zordur..Her ikisinide (hangisini secip ilerletebilirsen) inad edip guzel konusursan onemli bir mesafe kat edersin .Eger meslegin teknik bir dal ise kesinlikle almancayi sec .Hukuk,isletme ,siyasal ve edebiyat guzel sanatlar ,moda ,stilist gibi dallarda ise tartismasiz fransizcayi secmeni tavsiye ederim ayrica cok ama cok onemli bir nokta daha var fransizca latince kokenli ispanyolca/italyanca icin bir atlama tasi olabilir.Butun G.amerika ispanyolca dili gecerlidir (brezilya haric) Ilerde ihtiyacin olursa ispanyolcayi ogrenmek icinde kullanabilirsin kanada/quebec te fransizca konusulur bildigin gibi

Erkekler Ne Diyor 9

• fransızca tabiki de

• fransızca tabiki de...

• Almanca tabikiii.

• neden?

• Ben 11 Yıldır Fransızca Görüyorum Bak Sana Tavsiyem Asla Fransızca Seçme 1 Kelimenin 10 Tane Anlamı Olabiliyor .. Ayrıca Her Anlama Ayrı Kelime Var .. Çok Zor Bence Almancayı Seç : )

• almanca dövücekmiş gibi fransızcada her an yüzüne balgam atıcakmış gibi geliyor bana

• Almanca biraz ingilizceye yakındır. Fransızca zor bir dil gerçekten.

• Fransızca seç.

• Almanca zor evet

• Almanca öğrende fransızıda fransızın dilinide boşver .

Kızlar Ne Diyor 13

• Almancayı cok seviyorumm bence cok güzel bir dil genel olarak cok zor degil ama sıfat çekimleri falan biraz karışık birde takılar falan var ama dili seversen ogrenmesi cok zevkli ve kolay :)

• almanca cok zor!

• ben fransızcayı 4 sene almancayı 1 sene gördüm. ve almancayı daha çok biliyorum :)

• ikiside okuldaydı. ve almanca bence daha kolay

• hadi yaa, ama nerede öğrendin. neden öğrendin. daha mı kolay diyorsun

• İngilizce alt yapın varsa yada biliyorsan almancada hiç zorlanmassın

• Fransızca daha zor , ebemi öptüler kaç yıl ...

• ben kesinlikle Fransızcayı seçerdim.

• fransızca güzel ama zordur konuşmak daha zor

• Almanca bence. `Bende onu sectim ve hicte zor degil..

• Nasil yani. ben yurtdisindayim..

Farkli olabilir TRde

• hangi bölüm

• Ikısı de gercekten zor dıller ama fransızca daha eglencelıdır :)

• Kesinlikle Fransızca seç.

• ingilizceden sonra benim için fransızca çok değerli bir dil.. çoğu kişinin 2. dilidir.

• fransızca çok güzel bir dil öğrenmesi konusunda bi fikrim yok ama almanca kolay

• ben fransızca biliyorum çok kolay

• nerede öğrendin

Yükleniyor...