Yurt dışına nasıl gidebilirim? Özellikle gitmiş olan arkadaşlar lütfen yardım eder misiniz?

ojemsi
Dil eğitimi için yurtdışına gitmeyi planlıyorum. Öğrenciyken gitmenin daha kolay olduğunu duydum. Pasaport için yeni başvuru yapacağım. Sömestr tatilini yurtdışında az bütçe ile fakat çok fazla riske girmeden nasıl geçirebilirim?
Güncellemeler
+1 yıl
Dalga geçmek içün lütfen yorum yapmayın. Cidden yardıma ihtiyacım var.
Güncellemeler
+1 yıl
Gezmek için en uygun nereyi tavsiye edersiniz? Ayrıca bütçem 1000-1500 civarında.
Vize almayan bir yere mi gitsem vize alan yerlerden kolay olanına mı?
Önerilerinizi bekliyorum.
Yurt dışına nasıl gidebilirim? Özellikle gitmiş olan arkadaşlar lütfen yardım eder misiniz?