Aöf'den mezun olup öğretmen olunur mu?

MYO iki yıllık dış ticaret okudum ve şu an AOF işletmeden devam ediyorum. Hayal mesleğim öğretmenlik ama böyle bir seçeneğim var mı dır ki?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Formasyon almam lazım.Eğitim bilimleri sekreterliğine gidip danışman gerek.Öğretmen olunur.Ama atama olayları çok farklı.İşletme mezunların öğretmen atamaları zor.Ama mümkün .

0|0
    • formasyon alamaz.öyle bir hakkı yok

• :))Bende fazla konuşmayayım en iyisi.Ama konuşulsa iyi olur gibi.Neyse, teşekkür ederim ,cevaplarınız için.:)

• Rica ederim :)

Günün KS Videosu

Neco yanıtladı: Kadınları çözdünüz mü?

Erkekler Ne Diyor 3

• olursun arkdaşım olmazsın dıyen herkes bu konuda bilgi sahibi olmayan kişiler iki yıllık mezuniyetinle bile öğretmen olursun

0|0
    • ama nasııl?

• arkadaşım milleti yanlış yönlendirme.4+4+4 sistemiyle şuan 68bin öğretmen norm fazlası.300bin öğretmen de atama bekliyor.eğitim fakültesi mezunları bile doğru dürüst öğretmenlik yapamıyor

• bu seneye kadar öyleydi haklısın.önüne gelen herkesi ücretli öğretmen yapıyorlardı.4+4+4 sistemiyle her şey değişti.

• hayır

0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• yok.eğitim fakültesi mezunu olman lazım.şuan eğitim fakültesinden mezun olup atanamayan 300bin öğretmen var.

0|1
    • yüksek lisans filan çare olurmu ki :(

• ben kimseyi yalnış yönlendirmiyorum ben sana oturduğun yerden onlarca kişi saya bilirim ücretli öğretmenlik yapan

• Bence sistemdeki köklü değişikler sistemi yerle bir etti.Boş verelim.Herkes elinden gelenin en iyisi yapsın gerisi...

• Bende 2 sene açıköğretim sonrasında dikey geçişle 4 yıla tamamlayıp öğretmen olmak istiyorum

0|0
Yükleniyor...