Bankadaki güvenlik görevlileri nekadar maaş alıyor?

arkadaşlar İzmir de bir bankada ki güvenlilik görevlileri ne kadar alıor ve iş garantiliği nasıl?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Standart bir özel güvenlikçi 800-1000lirası alır.Ama bankada çalışan güvenlikçi 1200 lira civarı para alıyor artı mesaiye kaldığındada geliri oluyor.Yani fena değil...

• Garanti iştir sözleşmeli felan işten çıkartılma durumlarında bile belli tazminatlar alır.Ama öyle çok ekstra bir durum olmadığı sürece işten çıkarılmaz merak etme...

• peki işin garantiliği nasıl?

Erkekler Ne Diyor 12

• Eniştenin mesleği herhalde.İşsizlik artınca güvenlik sektöründe büyük patlama oldu.İş garantisi hakkını verdiğin her işte her zaman vardır.

• 900 üzeri

• silahlı 1100tl silahsız 800 900tl alıyolar iş garantisi yok

• Maaşı iyiyse çıkma teklifini mi kabul edeceksin ?

• 1000 tl alırlar

• tahmini 1000-1500 arası diye biliyorum. Öğrenmek gerek. Bankadan bankaya değişiyor sanırım.

• Güvenlikçi sevgili mi buldun kız. Hadi iyisin güle güle harca maaşı :9.

• ne kadar kş maaş

• bır ozel sırkette kac lıra aldıgının bır onemı yoktur. eger sırketın yaptıgı butun zulumlere boyun eger de sessız kalırsan senı hıc mı hıc kovmazlar. bu arada o arkadas banka dakı calısanlarla arası ıyıyse sırket degısse bıle yenı gelecek ozel guvenlık sırketıne bız burda o kişinin calısmasını ıstıyoruz sartı koyabılırler. anlatabıldım mı?

• bence düşünme güvenlik işini 900 alıyolar

• hayrdr güvenlikçi mi olcan :))

• maaşdan ziyade iş garaniliğini araştryrm

• oooooooooooooo bune ya adamla tanışmadan maaş araştırıyosun :)))

• hyr talibm var o güvenlikçi

• bende güvenliğim yakındada akbanka giriyorum çoğu bankann ne verdiğini biliyorum

• tamam olblr sizde soru detaylarını biliyorsanız daha açıklayıcı cevaplayabilirim

• istek gndersem mesajl azar mısınız

• valla biraz detaylı konu burdan yaz yaz bitmez:)

• Öncekileri Göster
  • 800-1000 tl arası işi garantidir

• abim 900 tl alıyor sitede güvenlikçi ama bankada çalışan arkadaşları da var

• ne kadar alyr abnz bankada mı gvennlikçi

• abim güvenlikçi

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...