• Sor
  • Bence

Siyah gömlek ile nasıl kravat uyumlu olur?

Oncelikle ince mi yoksa kalin mi ? Renk olarak da beyaz,krem, gri,turuncu,kirmizi falan dusunuyorum.

Güncellemeler:
Su kombinasyon nasil ; Siyah suet ayakkabi, gri veya koyu renk bir jean, siyah gomlek, siyah ceket, siyah saat, beyaz,gri,krem,turuncu bir kravat.

En İyi Görüş

• siyahlara boğulmuşun ya beyaz gömlek giy

• Sevgilim de oyle diyor ama Okan Bayulgen gibi siyahtan vazgecemiyorum bende :)

• hele bu sıcakta bana fenalık getirdin pişersin o siyahlarla :D

Kızlar Ne Diyor 11

• fıstık yeşili

• Enteresan 3-4 magazaya baktım göremedim yesil :)

• bu sıcakta bu kadar sıyah gıyınme terden sırılsıklam olursun :/

• Kasimda giycem. Kapali mekan

• Kalın bence. Koyu gri

• Kalınlar takim elbise kravati diye geciyor ben bu kravati siyah blazer, koyu renk bir jean ile kombine edicem.

• O zaman ince ben takım elbise giyeceksin sandıydım

• ince ve spor çizgileri olan

• Siyah gömlek giyme kardeşim

• Siyah her daim favorim karsim

• Siyah her şeyi giy ama gömlek giyme yani

• valla kafam karıştı :))

• beyaz iki rengin asilliği birleşir güzel olur

• Siyaha-beyaz

• ince

• Öncekileri Göster
    • Yeşil göz, kravat normalde güzel ama bugun denedim çok sırıtıyo siyah üzerinde.

• Beyaz tak.

• Beyaz da çok sırıtır ve çırtlak olur. Benim gösterdiğim kravatı ben bir arkadaşta gördüm siyahın üzerine giymişti ve gayet de şıktı.

• Ben de beyaz dusunuyorum simdilik. Her sey siyah, pantolon gri ya da koyu bir jean, kravat beyaz. Nasil olur ?

• Koyu pant. olsun mikemmel olur.

• Artık ne tamamen kalın ne de ince kravatlar moda.Hepsi orta seviyeye gelmiş durumda.Siyah gömlekle verevine çizgili siyahlı bejli bir kravat takabilirsin.Düz renkler çiğ durur.

• Ayakkabim siyah, pantolon gei veya koyu jean, gomlek siyah, ceket siyah. Kravati beyaz ya da krem alsam sırıtır mı ? Ben hep duz renk dusunmustum. Cizgililer ihtiyar isi

• Öncekileri Göster
    • Yok is gorusmesine takimla giderim. Bir arkadasin arkadasinin dugunu. Sadece 3-4 saat kadar durcam o yuzden ekstra bir sey almak istemedim. Ceket giymem bile belki oynatirlar zorla zaten orda.

• Giyme de zaten.
      Hava sıcak gerek yok...

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle siyah gömlek candır. Siyah gömlek giydiğimde kravatı da siyah seçiyorum, düz ve ince. Üzeri beyaz puanlı siyah kravat da olabilir. Gri tonları ya da turuncu da tercih edebilirsin.

• Beyaz ve krem alma mi diyorsun ?

• Öncekileri Göster
    • Magazada denedim simdi. Beyaz cok sırıttı. Gri super durdu. Zevklisin dostum ;)

• Eyvallah :)

• Kıravat'ın takım elbiseyle uyumlu olmasına bakma. Kıravat her daim farklı renklerde olur ve sırıtır. Açık renk enteresan bi kıravat seç. Ten renk olmasın.

• siyah gömleğe gene siyah ama içinde mor renginde bi kravat düşünebilirsin. Siyah çok katı bir renktir onun üzerine takacağın kravatın farklı renkte olması çok itici durabilir.

• Boğar yahu o =/

• O zaman doğrudur ne diyelim :)

• Bu rengi sevmedim kardes eyv yine de

Yükleniyor...