Arkadaşlar siz bardak kırık diye, sudan vazgeçtiniz mi?

2 el tuttum bu güne kadar. Birini ben bıraktım, diğeri de beni.Biri koparken ağladı, diğeri kahkahalar attı.Biri hep korudu beni, diğeri korundu ellerimde.Biri hayat denilen kahpeye yem etmemeye çalıştı, diğeri o kahpenin ta kendisiydi.Biri zorluklara göğüs germeyi öğretti, diğeri ise zorlukların ta kendisiydi.Biri 1 damla yaşıma ömrünü verirdi, diğeri akıttığım göz yaşlarıyla ömrümü çürüttü.Biri güldürdü, diğeri ağlattı.Biri anlattı, biri aldattı.Biri toparladı, biri dağıttı.Çekti aldı çamurdan biri, diğeri hep çamura sapladı.Birinin adı "ARKADAŞ"diğerinin adı "AŞK'Tİ"Arkadaşlar siz bardak kırık diye, sudan vazgeçtiniz mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• şans meselesi.. benim "biri" ve "diğeri" aynı şey, aynı kişi... bardak kırık diye sudan vazgeçmek?

• sağolun genede..

• gerçekten sevdiğin kızla beraber ol o zaman ne demek istedğimi anlayacaksın :)

• arkadaşım duygularım karışık tabiki de dostun yerini kimse tatamaz..biri konuşan, diğeri konuşmayan arkadaş

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 10

• Tabiki hayır...Aşk gözümüzü gönlümüzü kör edince hiçbir şeyden vazgeçemiyoruz.

• Aşk bu kadar süründürüyorsa kafalarınız kırık olmalı..

• Bardak kırıksa geriye su mu kalır?

• Bardak kırıksa sudan bana ne .. Sen sırf dışı güzel diye temeli eksik bir binada oturur musun ?

• bardak kırıksa içindeki su akar gider sonuçta bardak kırılmış bir kere :S

• aman dikkat et batmasın bir yerlerine :D

• elimden düştü :))

• sen naptın ki bu kadar kırdın bu bardağı?

• Öncekileri Göster
  • bardak kırıksa muhakkak bigün biyerini keser ve canını acıtır.. o bardak asla kırılmamış olmayacak o yüzden zaman harcamaya değmez!

• Ama ben hem bu yarayla yaşayabilirim acıya dayanıklıyım dersen soru değil

• vaybe o kadar kolymış hemen cin pazarından alayım :))

• yeni sağlam bi bardak !

• Öncekileri Göster
  • kalbim kırık diye aşkdan vazgeçdim...

• bende arkdaşım

• bardak kırıksa elini keser zaten işine yaramaz sana zarar verirr akan kan boşaa gider..

• hmm

• su akar yolunu bulur.. zamana bırakmak lazım

• hangimiz zamanı vermeliyiz burda?

• bardağın ne derece kırık olduğuna bağlı.su tutamayacak kadarsa, vaz geçerim.

• sırf bir insan sana daha vefalı ya da daha güven dolu bakıyor diye onunla beraber olacaksın diye bir şey yok ki. Aşkın içindeki gel-gitler olmasa, çok sığ olurdu emin ol :) İçin hangisine eriyorsa, onu seç. Ancak sana çok acı çektiriyorsa, bil ki bu değil aradığın. O zaman da vazgeçmesini bil ve hayatını onun elinden geri al. benim tecrübelerim artık bu yönde. bazen katı ol, bazen de karşındakini olduğu gibi kabul et. dengede tutabilirsen, herşey daha keyifli.

• EVET arkadaşım ..

• senin duyguların ne yönde karmakarışık? arkadaşım bana vefalı ama ben gidip vefasızları seviyorum ızdırabı mı yaşıyorsun?

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• güzel döktürmüşsün kardeş yüreğine sağlık ben arkadaşlığı da sevgiliyi de bir arada tutmaya çalışırım

• susadıysam bardağa ne hacet..

• Bu olay tek kişide başıma geldi.ilk 4-5 ay ben delicesine aşıktım ama o 4-5 ay içerisinde benden ayrılmaları kaprisleri felan ( 1 defa ayrıldı ,15 defa ben ayrıldım ) daha sonra benim nasıl desem köpeğim oldu diyebilirim o kadar cok üstüme düştü bunalttı tabi sorunlu bir kızdı ama dedigim gibi bu ikisini bir kişide yaşadım ve şuan onsuz hayat daha güzel.Ben kırık bardak ile su içip ağzımı kesmiştim

• Bunun senin elinde olduğunu sanmıyorum. En fazla kırılan bardağı atarsın. Ama susuzluk dürtüsü bir gün galip gelir. Susuzluğunu mutlaka gidermiyi çalışırsın.

• Bardak kırıksa bıraktım su içmeyi yapılacak tek şey var. Çöpe atmak.

• hayir vazgecilmez ama ask ask diye de goz gore gore kazik yenmez :) hem her sevgili de kazik atmiyor bazen aksine arkadas kazigi once geliyor, sans isi bunlari ne yasamamiz gerekiyorsa yasiyoruz

• ya sev ya terket gitsin iki arkadaşımın tabirleri bunlar mı?

• bulut olup yere bakmak? ya benim kafa durdu ya da sen anlatamadin

• benden de +1... ne körü körüne aşk... ne de en ufak zorlukta hemen kaçmak...

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...