Bankaların çağrı merkezi kariyer için sizce nasıl? Garanti ve finans banktan teklif var hangisini tavsiye edersiniz?

garantinin sınavı vardı bugün geçmişim. mülakatı kaldı maaşı ise asgari ücret artı prim artı yol yemek. yol için sadece servis var. finanstta ise koşullar 1040 maaş artı prim yol artı yemek. onunda yol yerine servisi olcak. bu ikisindede hafta sonu tatlin var vardiyalıda dil. sabah 9 akşam 6 koşulları fena dil burdan bakınca finansın daa ii gibi. ama detaylı bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. ilk 2 yıllık deneymden sonra kendi bünylerine alıolarmış. garanti bankasının mı kendi bünyesinde çalışma koşulları ii yoksa finansın mı?

Güncellemeler:
denizbakttan da çağrı merkezi pozisyonu için aradılar. denizbank mı garanti bankası mı finans mı? siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ve neden?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Teyze 1: Aaa okudu okudu dirsek çürüttü çocuk, bankada telefonlara baktırıyorlarmış çocuğa.

Teyze 2: Vah vah!

Teyze 3: Ay ev de geçindiremez bu.

Teyze 4: Oğlum, bak Recai Amcan yanına alsın seni istersen. Lahmacun yapmayı öğrenirsin. Koluna altın bilezik olur hem

Çocuk: Ama ya kol sentır :((

Teyze 1: Ay benim ocakta yemeğim vardı.

Teyze 2: Herşeyin hayırlısı evladım

Teyze 3: Yetmez evladım telefonlara bakarak ev mi geçindiricen?

Teyze 4: Kır pidesi de yapıyo Recai amcan evladım. İşi de iyi.

Erkekler Ne Diyor 6

• Sonuçta bu işe basvurduguna göre aşagı yukarı tecrüben veya bilgin vardır diye düşünüyorum, çağrı merkezinde çalışmak belkide en stresli işlerden bir tanesi ama olaya şöylede bakabilceksin, konusuyorum üstüne para veriyorlar :)

Garanti bankası finansbankdan daha kurumsal ve varlıklı bir banka, ben tercihini garantiden yana kullanmanı tavsiye eederdim, çünkü mevcut sube sayısı ve kurum içi terfi imkanları en yuksek olan banka Garanti. Ilk giriş şartları Finansın daha iyi gözüküyor.İstersen Finansta baslayıp iyice piştikten sonra Garantiye katılabilirsin de ama Direk Garanti dee baslarsan kariyer basamaklarını daha hızlı tırmanabilirsin. diye düşünüyorum. Seçim senin, hayıırlısı olsun, :)

• bak şöyle yapabilirsin,çeşitli kariyer merkezlerinin, eğitim akademilerinin insan kaynakları sertifika programları oluyor.Fiyat olarak da cok ucuk değiller. çalışırken bir yandan da biraz vaktinden ayırıp h.sonları buna gidebilirsin. Kendi çalışma azmin, işe odaklanman, işini laikiyle yapman, disiplinin,özgüvenin vs + Bu tür sertifikalarla eminim ki istedigin yerlere de geleceksindir.Ve gerçekten istediginin IK olduguna emin misin.

• anladım işte finans banka bugün sordgmdas kesinlikle olmaz o işte o dalda tecrübe arıolar belli bi düzeyde tecrüben olmadan almıolar dedi

• öncelikle senin yükselmen için bu süreci cok verimli geçirmen lazım, çağrı merkezinden calısmak herkesin yapabileceegi bir iş değildir, ben üniversitede ogrenciyken tele satış yapmıstım ve zorluklarını biliyorum.Ama cagrı merkezinden basarılı olan bir kişi her departmanda rahatlıkla calısabilir.Insan kaynakları neden olmasın. :)

• Öncekileri Göster
  • Şu aralar finansbank daha iyi bir tercih olarak gözüküyor ama lokasyonun neresi olacağıda da önemli.

• anladım. evet vardiyeye kalırsan dediğin gbi ben vardiyasız olarak söledim.oda uzak güneşlide ondada servis var

• şimdi vardıya falan yok diyosun ya yeri gelicek cumartesi gelmek zorunda kalıcaksın yeri gelecek geç cıkacasın o 1400 civarına yaklasır bence:)) umranıye subeden farklı olarak merkezlerden biri ise mutlaka finansı tercih et buarada garantinin yeri hangi semt. finansta aynen senın gıbı gıren arkadasım vardı ordan biliyorm, yoksa benim sektörum banka değil

• net maası zaten 800 falandır 1050 brüt ücreti sadece. sanmıorum oyuzden 1400e varacağını

• Öncekileri Göster
  • Çok zor bir iş olduğu konusunda uyarmalıyım seni. Ve çalışma koşulları değişken. Kendi bünyelerine de her iki yılını dolduranı almıyorlar.

• garanti bankasının suyundan içen dolandırıcı,üçkağıtçı,tokatçı,vurguncu oluyormuş.

• finans ağır basıyo sanki :) tercih senin

• neden

• Finans Bank daha ii bnce garanti kıytırık kalır biraz .s

Kızlar Ne Diyor 1

• Finans bank her gün arıyor bıktım bir de kaşar gibi bir kadın sesi.

• :D:D sana öleyse erkeklere nasıllardır acaba

Yükleniyor...