Çanakkale 18 Mart Üni.'ne yerleştirildim ama?

TaşPrenses
Asıl dert şimdi başlıyor :)
#DGS ile yerleşen öğrenciler için KYK Yurt Başvuruları ne zaman hiç bir yerde net bilgi bulamadım...
Çanakkale'de öğrenci olan var mı? Yurt imkanları hakkında bilgi verir misiniz?
Şayet eğer yurt ücretleri çok uçuksa AÖF okumayı düşünüyorum. Sizce öyle yapsam doğru yapmış olur muyum?

Çanakkale'de öğrenciye iş imkanları nasıl? Mesela uzun süreli bir iş bulma imkanım da var mı? Orada ev tutsam vs.
Deneyimli olanlardan, Çanakkale'de yaşayanlardan yorum bekliyorum.
Teşekkürler herkese :)
Çanakkale 18 Mart Üni.'ne yerleştirildim ama?