Dokuz Eylül mü Anadolu Üniversitesi mi ? İzmir'liler yardım edin?

Gizli Üye
Arkadaşlar 9 eylül un Kampüsü bucadaymış ona göre degerlendirin...

1-hangisinde ortam ve gezilecek yerler daha iyi?

2-Buca diğer ilcelere uzak mı? Sahile falan kaç saatte gidilir?

3-buca çok dandik bir yer diyorlar gerçekten öyle mi? Ve çok Apaçi varmış?

Cevaplarsaniz sevinirim özellikle buca hakkında bilgi istiyorum aklımi karıştırıyor
Anadolu Üniversitesi
Dokuz Eylül Üniversitesi (buca Kampüsü)
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Dokuz Eylül mü Anadolu Üniversitesi mi ? İzmir'liler yardım edin?