• Sor
  • Bence

Zengin işadamları, burs veren hayırseverler aranıyor!

arkadaşlar ben bir liseye gitmeyi çok istiyorum kaç yıldan beride hayalini kuruyorum ve o liseye gitmek için bir sürü çaba sarf ettim fakat özel okul... Daha Fazla

En İyi Görüş

• burda bu sekilde bulabilicegin tek sey abazan hayirsever zebgin isadamlari eger okumak istiyorsan kaymakanliga ve il ilçe milli egitime gidiceksin oradan bilgi alabilirsin ve onlar seni dogru sekilde yonlendirebilirler.

Erkekler Ne Diyor 11

• sponsor bulmaya çalış

• o parayı sana veririm ama bi şartım var

• neymiş o şart ? :D

• utandırma beni işte...

• Özel okul Bursumu varmış vay be Oh ne ala memleket ne kebab öyle şeymi olur lan ! para yoksa git bizim gibi devlet okuluna saçmalamayı kes

• Özel okula git diye burs veren bi salak bulabileceğini sanmıyorum.Doğuda bir sürü okula gidemeyen kız öğrenci varken bunu düşünmen bile saçmalık ben olsam onlara yardım ederim seni özele göndereceğime 10 tane kızı normal okula yollarım

• ama benim yeteneğim var yeteneğimi değerlendirmek istiyorum

• okadar yetenekliysen zaten sınavlarda yüksek not alır kendi bursunu bilmemneyini kazanırsın

• Wauvvvv

• Baban yerine dayın mı okutacak seni?Tezat biraz.

• o okuldan burs neden kazanamadin?

• burs vermiyorlarmış.

• Öncekileri Göster
    • denicem

• ancak anladigim kadari ile cok cabalamamissin. isin zor

• Satılık ögrenci gibi olmus.devlete git özelde ne işin var

• Ahjahahaha çalışmadan helalinden 5000 kazanmak sorusuna benzedi :D

• anlamadım ki normal liseye niye gitmiyorsun sen?

• sbs puanım çok düşük ondan :(

• öyleyse senden zaten bi bok olmaz. düz'e devam, dayının falan paralarını yeme

• yeteneğim var 2 yıldır keman çalıyorum özel şan dersleri alıyorum ve özel yetenek sınavına hazırlık kurslarına gidiyorum gsl yi istiyorum ama devlet değil özelini anlatabildim mi? çünkü çok büyük hayallerim ve bu hayalleri ancak yüksek okullarda yüksek bir eğitim alarak gerçekleştirebilirim . ve bu okullara özel okullara burs veren çok özellikle üniversite ve lise.

• Cevrem cimri malesef :((

• öyle bir yazmışsın ki, vücudun karşılığında burs istiyor gibisin...eğer öyleyse eskort kız sitelerinde şansını dene, yok yanlış anlamışsak birlik vakfına başvur seni geri çevirmezler.

Kızlar Ne Diyor 1

• benim tanıdıgım bütün iş adamları kendilerine para gelmesinden baska bişey dusunmuolar.ne burs ne bsy.ama vardır mutlaka bı hayırsever

• of nerden bulabilirim iştee ?

• eger durumun hıc yoksa yaparlar o yardımı yalnız.dernekler falan vardır ıste basvur.hangi bölgede yasıosun? ve + o kadar okumaya muhtac ınsan varken senın durumun fazla kotu deglse yardm etmzler hcbırı.cnku abim bi dernegn üyesi.bide dayın ıste okeylemıs.hemde özel neden daha tuzlu ıstysn ? bütün özel okulalr cok iyi

Yükleniyor...