Lise diplomasi parayla alınabilir mi?

Benim şu an üniversitede olmam gerekken lise 3 deyim.babam okutmadı zorla çalıştırdı flan. açıköğretimden lise okuyorum.parayla diploma alma olasılığı var mı sizce.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 21

• sahtesini yaptırırsın ama parayla diploma alamazın.diplomalar okulda veya açıköğretim bürolarında değil.mili eğitim müdürlüklerinin arşivlerinde gizlidir.Mezun olduktan sonra onlar senin için yollar.Bu yüzden imkansız.

• 1ay

doğudan alabilirsin arkadaşım diyarbakırdan Lise diploması ve ehliyet aldı ve hepsi şu an orjinal açık öğretim işletme okuyor şu an

• 1ay

yardımcı olurmusun hangi okuldan aldı?

• Öncekileri Göster
    • 1ay

inan bilmiyorum sana yardımcı olacak olan kişi okulu bulabilir.

• 1ay

şu an bu durumda sende olabilirdin snde yardm isterdin sorardın byle istediğin cevabı alamamak seni üzmez miydi

• baban okutmamakta haklıymış senin gibi geri zekalı okusa ne yazar okumasa ne ! diploma parayla alınır mı hiç muz cumhuriyetinde mi yaşıyorsun !!

• Parayla saadet olmaz. ( Diğer durumun ise üzücüdür. )

• anlamadım eger derslerin iyiyse seni almış işeler okuldan o kararı vereni sallandıracan sultan ahmette ne bu ya serefşizlik resmen yok zaten benim okulla aram yok o zaman yaman birine kurtul yoksa sürünürsün daldan dala

• üçü bi milyona

• ne saçma sapan bir soru bugün herkeste tuhaflık mı var bende mi bi agrsiflik var anlamadım nasıl bir ülkede yaşıyoruz arkadaş lise diplomasını parayla almak isteyenler var ehliyeti parayla almak isteyenlar var yavrucum bunlar illegal işler yasal hiçbir hükmü yok sordun sormaya bari de bakkaldan eroin alabilirmiyim hangi bakalda bulabilirim de tam olsun hasbinallaahh

• eskiden oluyodu ama şimdi imkansız gibi bişey oldu heleki acıkögretimden okuyorum diyosan sıkıntı basaramazsın benden demesi

• parayla saadet olmaz

• öyle birşey yok..olsada sahte olur..başına iş alırsın

• 2gün

aslında alabilirsin ama nası alıcan onuda söyliyecegim tanıdık olması lazım milli egitimde ve ya yüksek bir makamda olan tanıdık akraba olursa cok rahat alırsın parayı bastırım

• öyle bir olay varsa hemen alalım neyse ödenir çok ihtiyacım var benimde. düzeni bozuk memlekette kağıt parçası çok önemli

• çok zor ama imkansiz değil bu gibi yerlerde tanidiğin olmasi gerekiyor yada yüksek paralar vermen gerekir 3 4 bin tl falan

• 1ay

usta ben 10 bin vereyim tek alacak yer söyle senide göreyim

• Var ama bunun için tanıdıkların olması lazım.Adamlr öyle diploma satıyorlar ki, gerçek damgası ile beraber ;)Tabi fiyatını bilmiyorum.

• ben de bu yaşta doktora yapıyor olmama rağmen hala lisans takılıyorum.

• yiyosa denesene :)

• yasadisi olarak var ama yemezler.

• kötü olmuş senin açından..üzüldüm..şu kızları okutmamak nedir onu anlamıyorum ben zaten..dediğin şey eskiden mümkündü ama şimdilerde çok zor..birkaç tanıdığımda almaya çalışıyordu çünkü..bulamadılar..

• olmaması lazım böyle bişeyin

• zor o iş

• açık öğretim diploman olur zaten. onun dışında sadece para verip diploma alamazsın gibi

Kızlar Ne Diyor 10

• bence böyle şeylere hiç bulaşma.açıköğretimden okumaya devam et.

• 1ay

parayla alma olasılığın var fakat yakalanma olasılığın da var

• 2ay

parayla en garanti diploma alma tekniğini açıklıyorum: cebinizdeki mevcut paranın bir kısmıyla gidip yardımcı kaynak kitap ve cdler alıyorsunuz, gerekirse öğretmen tutuyorsunuz, sınava kadar bu kaynaklara günde bedava 1 saat ayırıp göz atarak gerekli kredileri alnınızın teriyle toplayıp kalan paranızlada aldığınız diplomayı kutluyorsunuzzzzz... 20 yıl aradan sonra lise ve üniversite diplomasını bedava almış birinin önerisidir... ayrıca kesinlikle ve kesinlikle size parayla diploma vereceklere aldanmayınız! artık kimsenin geçmişi eğitim durumu vs elle kayıt yapılmıyor artık devletin resmi kurumlarında kimlik no ile tüm bakanlıklarda bilgileriniz depoludur... gireceğiniz sınavlar merkezi sınavlardır şahsi değil yani okul yapmıyor m. e. b yapar bu sınavları gözetmenler kontrolünde torpilde işlemez... bu sınavlardaki başarı durumunuza göre düzenler meb diplomalarınızı... kısacası okuldan ya da şahıstan değil devletten alırsın diplomanı...(sahteler hariç) sahte diplomada bir süre sonra tespit edilir bu durumda emeğin gül gibi işin gittiği gibi resmi evrakta sahtecilikten ceza alırsınız... aklı olan bu şartlarda diploma alsa kaça patlar neye malolur küçük bir hesap yapsın... sadece öneridir tavsiyedir... karar sizin...

• yer_yer_yer56@hotmail.com faceden eklersen yardımcı olacam

• 1ay

Yardımcı olurmuşum aciil

• Nasıl aldn bnada yardımcı olun lutfenn

• selam bende bu konuda yardim istiyorum,bi bilgi edindiysen bana yazarmisn

• Ben aldım gayette memnunum bacım

• ya bacım sen nasıl aldın bir bizede desen bizde ala bilsek şu diplomayı sevinirim

• Öncekileri Göster
    • yardımcı olursanız sevinirim para sorun değil

• 15gün

Bana yardmci olurmsn deryaa

• Alınabilir ben Aldım . Hemde 1750 liraya İTÜ mezunu oldum

• 2ay

banada yardımcı olurmusun derya bende lise diploması almak istiyorum ne yapmam gerekiyor

• Öncekileri Göster
    • 1ay

Yardımcı olurmusun acil

• 1ay

derya

• 2 3 sene once alan komşm vrdı

• nasıl almş bı bılgn varmı?

• hayır yok öyl bi şansın verecksin derslerini .s.s.

• Ben aldım

• derya012 banada yardımcı olsanız cok sevinirim

Yükleniyor...