Günde en az 12 saat ders çalışmak?

Buomerang
Hali hazırda yoğun bir şekilde çalışıyorum günlük 4-5 saat arası fakat daha fazlasına ihtiyacım var. yaklaşık 20 gündür bu tempodayım (öyle gerektiği için) ama bir türlü uyku süremi düşürüp çalışma süremi uzatamıyorum. amacım uykuyu 6 saate düşürüp, 18 saat ayakta kalmak, onun da 6-7 saati ev işleri ve yaşamsal aktivitelere gitse 12 saat gibi bir süre kalıyor bana.

Bunu bilimsel olarak yapma imkanım var mı? Doktora gitmeyi düşünüyorum çünkü çay-kahve etkili olmuyor artık, aramızda böyle yapan varsa nasıl yaptığını anlatsın hayat memat meselesi.

Şimdiden teşekkür ediyorum.

Ayrıca hap kullanma gibi bir fikir yok kafamda.

Hukuk kazanmam istiyorum. ekonomik durumumuz pek iyi değil hafta sonları ekstracı olarak otellerde , düğünlerde vb. çalışıyorum.
bir kaç ay daha çalışıp dershane parasını çıkartıp dershaneye yazılma düşüncem var.

Sayısal çıkışlıyım bu sene tm ye geçmeyi düşünüyorum,

Rica etsem sizin uygulayıp iyi sonuç aldıgınız program, plan ve ders çalışma taktiklerini özelden veya buradan yazabilirmisiniz?

Azda olsa her konuda biraz temelim var tek eksiğim biraz tekrar ve bol soru çözmek.
Kaynak olarak da bu sene üniversiteye giden arkadaşların-akrabaların verdiği kitaplar var.
İçinde bulunduğum durumu ve bu nedenle çalışmam gerektiğini biliyorum içimde azimde var fakat nasıl bir program ve plan uygulayıp çalışağım konusunda kararsızım lütfen bana yardım edin.
Güncellemeler
+1 yıl
edit:(neden ders çalışmayıp iş de çalışıyorsun diye soranlar oldu; ailemi trafik kazasında kaybettim dedemle yaşıyorum, adamın emekli maaşı zor yetiyor zaten. durumum belli tek çıkış yolum dershaneye gidip hukuk fakültesi kazanıp iyi bir yere gelmek )
Günde en az 12 saat ders çalışmak?